با نزدیک شدن سالگرد درگذشت "آیت الله طاهری" امام جمعه اسبق اصفهان، برخی فعالان اصلاح طلب و برخی همراهان فتنه 88 تلاش داشتند تا با برگزاری مراسمی، فضای آرام اصفهان را بار دیگر ملتهب کنند. در پی این درخواست ها و با درایت مسئولین این استان، سفر هاشمی به این شهر لغو شده و مراسم سالگرد درگذشت "آیت الله طاهری" با احترام کامل و درشان ایشان برگزار میشود.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از 598، با نزدیک شدن سالگرد درگذشت "آیت الله طاهری" امام جمعه اسبق اصفهان، برخی فعالان اصلاح طلب و برخی همراهان فتنه 88 تلاش داشتند تا با برگزاری مراسمی، فضای آرام اصفهان را بار دیگر ملتهب کنند. در این راستا بزرگترین برگ برنده خود یعنی دعوت از حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی را خرج نموده و برای حضور وی در شهر شهیدپرور اصفهان برنامه ریزی گسترده ای انجام دادند.

شنیده ها حاکی است که برخی از مردم و فعالان انقلابی این استان، پس از اطلاع از این موضوع، خواستار لغو این سفر حاشیه ساز شده و به مسئولین گوشزد نمودند که مردم اصفهان اجازه برگزاری "مانور قدرت" به فتنه گران نخواهند داد.

در پی این درخواست ها و با درایت مسئولین این استان، سفر حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به این شهر و برگزاری میتینگ سیاسی به جای مراسم ختم، لغو شده و مراسم سالگرد درگذشت "آیت الله طاهری" با احترام کامل و در شان ایشان برگزار میشود.

در همین خصوص روزنامه شرق در مطلبی با ابراز ناراحتی از لغو سفر آقای هاشمی نوشت: " سفر آقای هاشمی، فرصتی بود تا برخی از مسایل و معضلات استان اصفهان مثل آب، بیکاری، عدم توسعه‌یافتگی، مترو و حمل‌ونقل مورد بازبینی و حل‌وفصل قرار گیرند"

حال از نگارنده مطلب آن روزنامه باید چند سوال پرسیده شود:

1- آقای هاشمی برای حضور در مراسم ختم دعوت شده بودند و یا یک سفرکاری برای حل مشکلات استان؟

2- ایشان به جز ریاست "مجمع تشخیص" چه مقام اجرایی دارند که با آمدنشان مشکلات آب و بیکاری و مترو و توسعه اصفهان حل میشود؟

3- ایشان در زمان ریاست جمهوریشان به اصفهان سفر کرده بوده و کلنگ های زیادی بر زمین زدند اما در همان زمان نیز مشکلات استان کاسته نشد.

4- چه چیزی شما را عصبانی کرده است؟ حل نشدن مشکلات مردم و یا برگزار نشدن میتینگ سیاسی‌تان؟