دکتر مهدی کوچک زاده در مورد تهمت ها و اتهاماتی که در روزهای اخیر از سوی برخی از سیاستمداران به احمدی نژاد زده شده است گفت: به نظر بنده این تهمت ها مختص روزهای اخیر نیست، از موقعی که دولت آقای احمدی نژاد در انتخابات اول ریاست جمهوری پیروز شد به قول خود ایشان بدلیل اینکه پا در یک دایره ای گذاشته بود که عده ای این حوزه را مخصوص و منحصر به خود می دانستند و فکر می کردند که لباس ریاست و صدارت فقط برای ایشان دوخته شده، شروع به هتاکی، فحاشی، تهمت زدن کردند.

کسانی دولت احمدی نژاد دروغ گو و دارای فساد مالی معرفی می کنند خود دارای فساد های متعددی و اشرافی‌گری فراوان هستند.

دکتر مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار میدان ۷۲ در خصوص اظهارات اخیر رسول منتجب نیا در مورد دولت احمدی نژاد گفت: آقای منتجب نیا ادعایی کردند و اگر بنا بر این نحو اظهارنظرها باشد، مخاطب ایشان هم می تواند بگوید ایشان فاسد ترین آخوند قرن هستند. ایشان از کسانی است که اگر بنا به محاسبه و رسیدگی باشد کوس رسوایی ایشان عالم را پر می کند و اتفاقا این یک ادعای تو خالی نیست، ایشان قائم مقام حزبی است که رئیس آن علی رغم حمایت های بسیاری از عناصر فاسد سیاسی، در انتخابات به آرای باطله هم باخت، همان شخصی که در مناظره نتوانست بگوید چرا از شهرام جزایری پول گرفت و به ننه جونش استناد کرد! اما سیاست و رویه همیشه نظام، بزرگواری و گذشت از کسانی است که مثل ایشان یک سابقه و خدماتی داشتند ولی از یک طرف آلوده شده اند به مفاسدی و …

وی در خصوص اتهامات مطرح شده از سوی قائم مقام حزب اعتماد ملی پیرامون دولت نهم و دهم اظهار داشت: ایشان به خودشان نگاه می کنند و دولت نهم و دهم را از ابتدا تا انتها اینجوری معرفی می کند، دولتی که نه فقط مقام معظم رهبری بلکه خود مردم و آنها که هنوز وجدان خود را به آب نسپردند و کسانی که به انصاف پایبدند قضاوت می کنند چه در عرصه سیاست خارجی و چه در مسائل داخلی، دولت های نهم و دهم چه موفقیت هایی داشته است. لذا کسانی که می گویند این دولت فاسد بوده قطعا خودشان یک فساد فکری دارند.

این نماینده مجلس در مورد تهمت ها و اتهاماتی که در روزهای اخیر از سوی برخی از سیاستمداران به احمدی نژاد زده شده است گفت: به نظر بنده این تهمت ها مختص روزهای اخیر نیست، از موقعی که دولت آقای احمدی نژاد در انتخابات اول ریاست جمهوری پیروز شد به قول خود ایشان بدلیل اینکه پا در یک دایره ای گذاشته بود که عده ای این حوزه را مخصوص و منحصر به خود می دانستند و فکر می کردند که لباس ریاست و صدارت فقط برای ایشان دوخته شده، شروع به هتاکی، فحاشی، تهمت زدن کردند.

کوچک زاده افزود: دروغ گفتند و بزرگترین دروغ گویان، این دولت را به دروغ گویی متهم و فاسدترین افراد که کوس اشرافی گریشان عالم را برداشته بود، دولت ساده زیست آقای احمدی نژاد را به فساد مالی متهم کردند برای اینکه معتقدند این مملکت ارث پدریشان است و هر کار که می خواهند می توانند بکنند.

وی در ادامه تصریح کرد: کسانی که با بالگرد در ایام تاسوعا و عاشورا فرزندان و خانواده هایشان را به دریاچه هایی می بردند که مردم عادی حتی اجازه عبور از کنار آن هم ندارند؛ این ها بالاخره برایشان سخت بوده و شروع کردند به هتاکی و تهمت زدن و این رویه مختص این روزها نبوده است.

این نماینده مجلس در مورد احتمال بازگشت احمدی نژاد به عرصه سیاست گفت: این دسته از افراد می ترسند که دوباره آن تفکر به صحنه سیاست بازگردد و وحشت دارند دوباره جریانی و تفکری که دلسوز مردم است و مردم هم به آنها علاقمند هستند بیاید و این آقایان از ریخت و پاش ها و سوء استفاده هایی که از بیت المال می کردند محروم شوند.

وی در ادامه گفت: کار جریان های فاسد سیاسی شلوغ کردن و هوچی گری رسانه ای است که رهبر معظم انقلاب به “شارلاتانیسم مطبوعاتی” و رسانه ای از آن یاد کردند. با این هوچی گری ها سعی می کنند اول خواص و بعد مردم و افکار عمومی را با خود همراه کنند که البته وقتی اینطور شد شرایط برای مسئولین که در کرسی قضاوت نشسته اند سخت می شود؛ یعنی وقتی کاری کردند که تمام بوق های منحوس بر علیه یک جریان و تفکر بزنند برای کسانی که شاهد هستند سخت است که مخالف این جریان و بوق ها حرف بزنند.

وی در خصوص احراز صلاحیت احمدی نژاد از سوی شورای نگهبان در صورت حضور در انتخابات های آتی اظهار داشت: بعید می دانم که شورای نگهبان اسیر یک همچین فضا سازی شود و خدایی نکرده بر خلاف حق و عدل عمل یا بر اساس تمایلات جریانات سیاسی حکم کند.

دکتر کوچک زاده در مورد عملکرد دولت های نهم و دهم گفت: مخالفت با بی انصافی ها و دروغ پراکنی ها و تهمت زدنهای ایادی و کانونهای قدرت و ثروت به معنای این نیست که ما هیج انتقادی از دولت های نهم و دهم نداشته ایم، ما بر اصل انصاف تاکید داریم. شکی نیست که دولت نهم و دهم هم مثل همه دولت های دیگر دارای مشکلات و کمبود هایی بوده است اما ویژگی های مثبتی که از نظر پای بندی به ارزشهای انقلابی در دولت های نهم و دهم بود در دولت های کارگزاران و اصلاحات سابقه نداشت.

این نماینده مجلس بیان کرد: البته این را هم نباید از نظر دور داشت که در این دولت علاوه بر دشمنی و کینه توزی های اصحاب قدرت و ثروت در داخل، سخت ترین هجمه ها و تحریم های اقتصادی و سیاسی خارجی نیز به دلیل پای بندی به ارزشهای اسلامی و انقلابی علیه ملت ایران شکل گرفت و این را هم باید در ارزیابی این دولت مد نظر داشت.

کوچک زاده در آخر خاطر نشان کرد: همه کسانی که در جمهوری اسلامی دستی در مسئولیت دارند بدانند که اگر بتوانند همه سیاه کاری های خود را مخفی کنند بالاخره یک روزی باید در پیشگاه خدا پاسخگو باشند.