آقای رئیس جمهور من هم اطمینان دارم که آه مظلومان دامن همه کسانی که در این کشور ظلم کرده اند را گرفته و خواهد گرفت! خصوصا مسئولان را! چرا که من به سخن دوست خطاب به فرزندان بسیجی اش ایمان دارم آنجا که فرمود:” شما باید بدانید که کارتان به پایان نرسیده است

مهدی کوچک زاده: سایت آفتاب، هوادار رئیس جمهور، در خبری از دیدار ایشان در روز چهارشنبه با خانواده شهدا و ایثارگران هرمزگان نوشته است:

رییس جمهوری گفت: حتی اگر در دوران جنگ تحمیلی عده ای گوش به ندای امام راحل داده و آماده فداکاری می بودند اما عده ای به فرمان دشمن بودند باز هم پیروزی نصیب ما نمی شد؛ اما در آن دوران همه مردم از همه اقشار به میدان آمدند و بنده خود در یک سفر به جبهه های جنوب فرزندان سران هر سه قوه را در یک زمان در جبهه مشاهده کردم.

آقای روحانی به شما اطمینان می دهم که امروز هم مردم بر سر همان پیمان که با امام بستند ایستاده اند و با تحمل همه سختی ها پشت سر امام شان مقاومت می کنند هرچند مثل آن روزها فرزندان سران قوا در نبرد بین پابرهنگان و مرفهین بی درد در کنارشان نباشند و ان شاء الله مردم در راستای همین نبرد قهرمانانه سعی خواهند کرد تا این سخن دوست محقق شود که فرمود: “باید سعى شود تا از راه رسیده‏ ها و دین به دنیا فروشان، چهره کفرزدایى و فقرستیزى روشن انقلاب ما را خدشه‏ دار نکنند و لکه ننگ دفاع از مرفهین بیخبر از خدا را بر دامن مسئولین نچسبانند و آنهایى که در خانه‏ هاى مجلل، راحت و بى‏درد آرمیده ‏اند و فارغ از همه رنجها و مصیبتهاى جانفرساى ستون محکم انقلاب و پابرهنه‏ هاى محروم، تنها ناظر حوادث بوده‏ اند و حتى از دور هم دستى بر آتش نگرفته ‏اند، نباید به مسئولیتهاى کلیدى تکیه کنند، که اگر به آن جا راه پیدا کنند چه بسا انقلاب را یکشبه بفروشند، و حاصل همه زحمات ملت ایران را بر باد دهند، چرا که اینها هرگز عمق راه طى شده را ندیده ‏اند و فرق و سینه شکافته نظام و ملت را به دست از خدا بیخبران مشاهده نکرده‏ اند و از همه زجرها و غربتهاى مبارزان و التهاب و بیقرارى مجاهدان که براى مرگ و نابودى ظلم بیگانگان دل به دریاى بلا زده ‏اند، غافل و بیخبرند .. صحیفه امام، ج‏۲۰، ص: ۳۳۴″

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه هیچ کشوری در جنگ تحمیلی به جمهوری اسلامی کمک نکرد، تصریح کرد: در جریان جنگ تحمیلی رمز پیروزی اولا این بود که همه به میدان آمدند و دوم این بود که روی پای خودمان ایستادیم. ملت ایران در دوران دفاع مقدس به هیچ کس جز خدا امید نداشت و با استفاده از همه توانش به میدان آمد و روی پای خود ایستاد و وقتی اینگونه باشد یقین بدانید که خداوند چنین ملتی را در همه صحنه ها پیروز می سازد.

آقای رئیس جمهور به شما اطمینان می دهم که امروز هم مردم در این جنگ حق و باطل و فقر و غنا که دوست در باره آن فرمود : ” جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنى نیست، جنگ ما جنگ فقر و غنا بود، جنگ ما جنگ ایمان و رذالت بود و این جنگ از آدم تا ختم زندگى وجود دارد. صحیفه امام ج‏ ۲۱ ص ۲۸۴ ” به هیچ کس جز خدا تکیه ندارند هر چند برخی مسئولان چشمشان به رفتار مروت آمیز دژخیمان بین المللی باشد و فرزندانشان هم به جای بودن در کنار مردم بعضا با همان دژخیمان در توطئه علیه این ملت هماهنگی کنند و سران قوای مسئول رسیدگی به این خیانت ها هم در رسیدگی تعلل ورزند!

رییس جمهوری در ادامه گفت: امروز روزگار سختی بر ما می گذرد به هر حال قبول دارم که زندگی امروز مردم با مشکلاتی توام است که آن را با تمام وجود لمس می کنیم.

آقای رئیس جمهور به شمااطمینان می دهم که اگر در شرایطی زندگی کنیم که مشکلات مردم را با تمام وجود لمس کنیم همه چیز درست خواهد شد!

رییس جمهوری با بیان اینکه مردم ایران قدرشناس هستند، تصریح کرد: مردم قدر خانواده های شهدا را می دانند و به خوبی به این نکته واقفند که اگر ایثار آنان نبود چه بر سر کشور می آمد. البته آه مظلومان دامن همه کسانی که در این کشور ظلم کرده اند را گرفته یا خواهد گرفت.

آقای رئیس جمهور من هم اطمینان دارم که آه مظلومان دامن همه کسانی که در این کشور ظلم کرده اند را گرفته و خواهد گرفت! خصوصا مسئولان را! چرا که من به سخن دوست خطاب به فرزندان بسیجی اش ایمان دارم آنجا که فرمود:” شما باید بدانید که کارتان به پایان نرسیده است، انقلاب اسلامى در جهان نیازمند فداکاریهاى شماست و مسئولین تنها با پشتوانه شماست که مى‏توانند به تمامى تشنگان حقیقت و صداقت اثبات کنند که بدون امریکا و شوروى مى‏شود به زندگى‏ مسالمت آمیز توأم با صلح و آزادى رسید. حضور شما در صحنه ‏ها موجب مى‏شود که ریشه ضد انقلاب در تمامى ابعاد از بیخ و بن قطع گردد ، من دست یکایک شما پیشگامان رهایى را مى‏بوسم و می دانم که اگر مسئولین نظام اسلامى از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهى خواهند سوخت. بار دیگر تأکید مى‏کنم که غفلت از ایجاد ارتش بیست میلیونى، سقوط در دام دو ابر قدرت جهانى را به دنبال خواهد داشت. صحیفه امام، ج‏۲۱، ص: ۱۹۶″