بعد از دیدار سه چهره اصلاح‌طلب یعنی موسوی لاری، جهانگیری و انصاری با مقام مظعم رهبری، حالا بار دیگر اصلاح‌طلبان با ارسال نامه‌ای تقاضای دیدار با مقام معظم رهبری را به دفتر ایشان فرستاده‌اند، آن هم دیداری با برای بیان دغدغه‌های انتخاباتی.

بعد از دیدار سه چهره اصلاح‌طلب یعنی موسوی لاری، جهانگیری و انصاری با مقام مظعم رهبری، حالا بار دیگر اصلاح‌طلبان با ارسال نامه‌ای تقاضای دیدار با مقام معظم رهبری را به دفتر ایشان فرستاده‌اند، آن هم دیداری با برای بیان دغدغه‌های انتخاباتی. دومین دیدار اصلاح‌طلبان با رهبر معظم انقلاب و تلاش آنها برای بازگشت به ساختار سیاسی زنگ خطر جدی برای اصولگرایان را به صدا درآورده است.

به گزارش نامه، این روزها و در ماه‌های پایانی منتهی به انتخابات، در حالی كه اصولگرایان درگیر منازعات درون جریانی خود برای نحوه حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری هستند و اصلاح‌طلبان و حضور آنها در انتخابات را چندان جدی نمی‌گیرند، اصلاح‌طلبان هر روز بیشتر به حضور جدی و پررنگ در انتخابات ریاست جمهوری نزدیك می‌شوند و سازوكارهای لازم برای بازگشت به میدان رقابت سیاسی را برای خود فراهم می‌كنند.

اصلاح‌طلبان این روزها كم كم تبدیل به رقیب جدی‌تری برای اصولگرایان می‌شوند و اصولگرایان را درشرایط رقابتی جدیدی قرار می‌دهند. دیگر تنها رقابت انتخابات خرداد 92، رقابت میان جریان‌ها و گروه‌های مختلف اصولگرا نیست، بلكه اصلاح‌طلبان هم كم كم وارد میدان می‌شوند و رقابت انتخاباتی شكل دیگری به خود می‌گیرد. به نظر می‌رسد اصولگرایان این روزها باید ضمن رقابت درون جریان خود، نیم نگاهی هم به رقیب دیرینه خود یعنی اصلاح‌طلبان داشته باشند.