رئيس ستاد هماهنگي حاميان مردمي محمود احمدي‌نژاد گفت: مراسم باشكوهي از ساعت 17 فردا يكشنبه در ميدان آزادي و با سخنراني رئيس‌جمهور منتخب و با حضور مردم عزيز تهران برگزار شود و مشابه آن نيز در مراكز استان‌ها در همين زمان برگزار خواهد شد.

 

سيد مجتبي ثمره هاشمي رئيس ستاد هماهنگي حاميان مردمي محمود احمدي‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس اظهار داشت: با توجه به ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنين درخواست‌هاي مكرر مردم براي برگزاري مراسم شكرگزاري و جشن پيروزي ملت بزرگ ايران، جشن پيروزي ارزش‌هاي انقلاب اسلامي، منويات امام و رهبري عزيز كه متجلي در انتخاب احمدي‌نژاد به عنوان رئيس‌جمهور در دوره دهم است، قرار بر اين است كه مراسم باشكوهي از ساعت 17 فردا يكشنبه در ميدان آزادي و با سخنراني رئيس‌جمهور منتخب و با حضور مردم عزيز تهران برگزار شود و مشابه آن نيز در مراكز استان‌ها در همين زمان برگزار خواهد شد.

وي در خصوص اظهارنظر برخي كانديداهاي رياست‌جمهوري و تلاش آنها براي مخدوش كردن آراي مردمي ادامه داد: كساني كه به رأي مردم تمكين نمي‌كنند، نشان مي‌دهند كه براي آنها قدرت خودشان مهم بوده و مردم را براي به قدرت رسيدن خود مي‌خواستند.

رئيس ستاد هماهنگي حاميان مردمي محمود احمدي‌نژاد با‌ تأكيد بر اينكه رأي مردم و آراي آنها ملاك و ميزان اصلي است، اضافه كرد: همه بايد از رأي مردم تبعيت كنند و اين نيست كه برخي تصور كنند با اتكا به مردم به منويات، مطامع و برنامه‌هاي شخصي خود دست پيدا كنند.

ثمره هاشمي خاطرنشان كرد: اين يك علامت بزرگ است و ادعاي آنهايي كه مدعي قانونگرايي، ادب و اخلاق هستند، در صورتي كه در برابر رأي مردم تمكين نكنند، مشخص مي‌شود كه يك ادعاي باطل است،‌ گرچه ابطال اين ادعا در جريان 3 ماه گذشته، بارها و بارها اثبات شد.

وي در خصوص برخي اخبار مبني بر تلاش عده‌اي براي اغتشاش در برخي نقاط كشور ، گفت: هميشه ممكن است عده‌اي ماجراجو پيدا شوند كه بخواهند با ايجاد بعضي از ناامني‌ها و اغتشاشات از مردم انتقام بگيرند، ولي خوشبختانه تا الان مورد خاص و قابل توجهي صورت نگرفته و آنها بايد بدانند كه حضور ملت تعيين كننده بوده و كسي يا گروهي و يا تشكيلاتي نمي‌تواند، با اراده ملت مقابله كند، زيرا ملت تصميم خود را گرفته و اراده خود را محقق كرده و هيچ كس نمي‌تواند در مقابل اراده ملت بايستد.

ثمره‌هاشمي اضافه كرد: همه كساني كه مطامع مادي خود را با انتخاب احمدي‌نژاد بر باد رفته مي‌دانند، بعيد نيست كه دست به اغتشاش بزنند، اما آنها بايد بدانند كه در مقابل ملت به هيچ وجه نمي‌توانند مقاومت كنند. وقت آن رسيده كه كساني كه به عدالت پشت كرده‌اند و برنامه‌ها و مقاصدشان متوجه منافع شخصي خود و يا اطرافيان شان بوده، بايد بدانند كه از اين به بعد نمي‌توانند به مطامع خودشان برسند.

رئيس ستاد هماهنگي حاميان مردمي محمود احمدي‌نژاد در پايان افزود: اين افراد بايد پيام بسيار روشني از حضور مردم در اين انتخابات دريافت كرده باشند و حتي اگر كمي شعور و عقل سياسي داشته باشند، يا بايد به دامن مردم بازگردند و از اعمال گذشته خودشان دست برداشته و به اشتباهات خود اعتراف كرده و آنها را جبران كنند و يا اينكه از اين به بعد نخواهند توانست مثل سابق با رانت‌خواري، ويژه‌خواري، اعمال نفوذ در جلوگيري از پيشرفت مردم و جلوگيري از ورود بخش‌هاي پاك خصوصي به ميدان، ايستادن خود در مقابل مردم را ادامه دهند.