برای رییس جمهور و یارانش آنچه مهم است عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در حضور حداکثری مردم از جمله حامیان گفتمان بهار، و خلق حماسه سیاسی توسط ملت شریف است.

در آخرین شب تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، خیابابان های عمده شهرهای بزرگ از جمله تهران را شور انتخاباتی فراگرفته است.
گزارش خبرنگاران شبکه ایران از سطح شهر تهران، حاکی است که از نخستین ساعات امشب طرفداران کاندیداهای مختلف، با راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی، تلاش دارند از آخرین فرصت باقی مانده برای تبلیغ کاندیدای خود بهره ببرند. این فعایت ها تا هنگام ارسال این گزارش در ساعت 2 پامداد ادامه داشته است. از روز پنج شنبه ساعت 8 صبح، تبلیغات انتخاباتی ممنوع است.
طرفداران کاندیداها در گروه های 10 تا 30 نفره در حال تبلیغ برای کاندیدای مد نظر خود هستند. به نظر می رسد تیم تبلیغاتی قالیباف توانسته اند، در جانمایی نقاط حساس و پرتردد شهر برای برپا کردن خیمه های تبلیغی، بهتر از دیگر کاندیداها عمل کند. در عمده میادین، چهارراه ها و ورودی پارک های محلات شهر تهران، گروه های تبلیغاتی قالیباف، با پرپا کردن چادر و استقرار تیم های 5 تا 10 نفره در حال توزیع اقلام تبلیغی کاندیدای خود هستند. طرفداران محسن رضایی و علی اکبر ولایتی نیز رویکردی مشابه تیم تبلیغاتی قالیباف، اما در سطحی محدودتر در پیش گرفته اند.
طرفداران سعید جلیلی، دیگر کاندیدای اصولگرا عمدتا در گروه های 10 تا 20 نفره موتورسیکلت سوار و یا سوار بر اتومبیل، در حال رفت و آمد در سطح شهر هستند.
با این وجود خبرنگاران ما از مناطق مختلف شهر تهران گزارش می دهند که تیم تبلیغاتی روحانی در همراه کردن مردم توفیق قابل ملاحظه ای یافته است. هم اکنون عمده خیابان های تهران، مملو از طرفداران روحانی هستند که با نمادهای ستاد روحانی از جمله مچ بندهای بنفش بسیاری از خیابان های اصلی پایتخت را به تسخیر خود درآورده اند.
با استقبالی که در خیابان های شهر از روحانی به عمل آمده است به نظر می رسد نظرسنجی هایی که از پیشتازی روحانی و حتی پیروزی او در دور اول خبر می داد، به واقعیت نزدیکتر باشند.
در این دور از انتخابات، حامیان دولت به دلیل عدم احراز صلاحیت مشایی، ناچارند به تشخیص فردی خود رایشان را به نفع یکی از کاندیداهای 6 گانه اصولگرا یا اصلاح طلب بدهند.
دکتر محمود احمدی نژاد، در آخرین اظهار نظر انتخاباتی خود تاکید کرد که وی و دولت، از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهند کرد و او صرفا یک رای دارد که کسی از آن مطلع نیست.
حملات دو سال اخیر اصولگرایان به دولت، از جمله همراهی در انتساب یاران رییس جمهور به "انحراف"، عامل اصلی بی نصیب ماندن اصولگرایان واقعی و حامیان گفتمان بهار از کاندیدای اختصاصی خود شده است. به نظر می رسد خودعمارپندارهایی که طی این دو سال، با توسل به انواع تهمت ها و تخریب ها به دنبال خلع قدرت از احمدی نژاد و تصاحب کرسی دولت بودند، باید خود را برای تقدیم دودوستی قوه مجریه به اصلاح طلبان آماده کنند. البته نتیجه نهایی را ملت با آرای خود تعیین خواهند کرد. باید منتظر ماند و دید که در روز جمعه 24 خرداد، ملت انتخابشان چه هست؛ انتخابی که ممکن است به دور دوم بکشد. برای رییس جمهور و یارانش آنچه مهم است عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در حضور حداکثری مردم از جمله حامیان گفتمان بهار، و خلق حماسه سیاسی توسط ملت شریف است.