اجلاس سالانه منافقین در حالی با شعار فریبنده “همه برای آزادی” روز جمعه -ششم تیرماه- در حوالی پاریس برگزار شد که ششم و هفتم تیرماه، یادآور ترور آیت الله خامنه ای در مسجد جامع ابوذر و همچنین بمبگذاری در ساختمان حزب جمهوری اسلامی است که به شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی بهمراه 72 تن دیگر انجامید.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛شبکه العربیه (Alarabiya) وابسته به خاندان آل سعود طی گزارشی تفصیلی در بخش های متعدد خبری خود، اقدام به پخش رپرتاژآگهی برای سازمان تروریستی منافقین (مجاهدین خلق) کرد.

این گزارش به بهانه برگزاری اجلاس سالانه “شورای ملی مقاومت ایران” که سازمان منافقین اصلی‌ترین تشکل عضو این شوراست، از شبکه العربیه بارها پخش شد.

اجلاس سالانه منافقین در حالی با شعار فریبنده “همه برای آزادی” روز جمعه -ششم تیرماه- در حوالی پاریس برگزار شد که ششم و هفتم تیرماه، یادآور ترور آیت الله خامنه ای در مسجد جامع ابوذر و همچنین بمبگذاری در ساختمان حزب جمهوری اسلامی است که به شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی بهمراه ۷۲ تن دیگر انجامید.

سازمان تروریستی منافقین که ید طولائی در برگزاری چنین همایش هایی با اعضای اجاره ای دارد، این بار نیز سعی داشت تا با فراهم آوردن جمع کثیری از این سیاهی لشکرهای اجاره ای و همچنین دعوت از چهره های سیاسی کشورهای غربی، به قدرت نمایی بپردازد.

سخنرانی “مریم رجوی” سرکرده این سازمان تروریستی، اصلی ترین بخش شوی تبلیغاتی منافقین بود که العربیه آن را بطور تقریبا کامل پوشش داد.

مریم رجوی که در تحولات سوریه و عراق همپیمان جریانات تکفیری و غرب در جنایت علیه مردم می باشد، در بخشی از سخنان خود جمهوری اسلامی ایران را مسئول اوضاع آشفته منطقه به ویژه عراق دانست.

رجوی که پس از سقوط دیکتاتوری صدام اوضاع آشفته ای پیدا کرده و زیردستانش از پادگان اشرف اخراج شده اند، ضمن ابراز نگرانی از حضور سردار “قاسم سلیمانی” در عراق، گفت: «راستی همین امروز قاسم سلیمانی سرکرده نیروی قدس و ۲۰۰ تن دیگر از سران سپاه… در بغداد چه می کنند؟»

وی در ادامه با توهین به مسئولان نظام، از نقش و نفوذ محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق و علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در حاکمیت عراق انتقاد کرد و اتهامات بی اساسی را به آنان وارد ساخت.

رجوی همچنین با اشاره به آنچه که “اعتماد امریکا به ایران” می خواند، کاخ سفید را مورد سرزنش قرار داد و از دولت ایالات متحده خواست که به ایران اعتماد نکند.
وی در گلایه از اربابان امریکایی خود اظهار داشت: «آری، اشتباه تاریخی دولت امریکا این بود که رژیم ولایت فقیه را در عراق بخشی از راه حل به حساب آورد و به حاکمیت مشترک با آن تن داد. متقابلاً رزمندگان آزادی ایران (منافقین) که در جنگ در عراق طرف متخاصم نبودند، به شدیدترین صورت بمباران شدند و سلاح هایشان مصادره شد.»

مریم رجوی سپس با تمسخر شعار اعتدال رئیس جمهور، گفت: «بعد از روی کارآمدن روحانی که با شعار اعتدال به میدان آمده بود، پشتیبانان آن ها فریاد کشیدند که راه برون رفت رژیم از بحران بزرگش پیدا شد. ما گفتیم به عکس… با این حال بفرمایید این گوی و این میدان. ببینیم با آزادی و حقوق بشر، با برنامه تولید بمب هسته ای و با سیاست تجاوزکارانه در عراق و سوریه چه می کنید؟ حالا نگاه کنید که روحانی مسیر هشت ساله خاتمی را فقط در هشت ماه طی کرده است…»

خاطرنشان می کنیم که این همایش همچون دیگر برنامه های تبلیغاتی منافقین با حضور کارگران و فقرای کشورهای اروپایی که برای ساعاتی در اجاره سازمان منافقین در می آیند، با حمایت مالی و سیاسی برخی کشورهای اروپایی و امریکا برگزار شده که هزینه های هنگفتی را روی دست حامیان مالی منافقین می گذارد.
در این مراسم چهره های سرشناسی از تندروهای امریکایی حضور یافته بودند و پرچم معارضان سوری نیز برافراشته شده بود.

منبع: جام نیوز