در جلسه رؤسای ستادهای انتخاباتی کاندیداها در شورای نگهبان، توفیقی نماینده عارف، گفت: ما با شعار رعایت قانون وارد عرصه شده‌ایم و نقش شورای نگهبان را از تایید صلاحیت‌ها تا پایان شمارش آرا قبول داریم.

جلسه روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز در شورای نگهبان برگزار شد.

براساس این گزارش، توفیقی که به نمایندگی از عارف در این جلسه حضور داشت، گفت: ما با شعار رعایت قانون وارد عرصه شده‌ایم و نقش شورای نگهبان را از تایید صلاحیت‌ها تا پایان شمارش آرا قبول داریم.

در ادامه، فرزند غرضی که به نمایندگی از پدرش در این جلسه حضور داشت، گفت: باید حماسه سیاسی و اقتصادی را محقق کنیم و ما هم شورای نگهبان را قبول داریم و هیچ گونه دخالتی هم در کار دوستان نمی‌کنیم.

حسین مظفر نیز که به نمایندگی از قالیباف در این جلسه شرکت کرده بود، گفت: شورای نگهبان تجلی مشروعیت نظام است و به مردم برای حضور شادابتر در انتخابات‌ها اطمینان میدهد.

در ادامه این جلسه شاهین محمد صادقی که به نمایندگی از علی اکبر ولایتی در جلسه حضور داشت، ضمن تشکر از زحمات شورای نگهبان، افزود: ما هم تابع قانون هستیم و شورای نگهبان هرتصمیمی که بگیرد ستاد آقای ولایتی به آن تمکین می‌کند.

نعمت زاده که به نماینده از روحانی در این مراسم شرکت کرده بود، ضمن قدردانی از شورای نگهبان گفت: برای اینکه هر گونه سوء تفاهم از بین رود، پیشنهاد می‌کنم که نمایندگان کاندیداها در زمان بسته شدن صندوق‌ها هم حضور داشته باشند.

همچنین شهرام گیل آبادی که به نمایندگی از محسن رضایی در جلسه امروز حضور داشت، گفت: شورای نگهبان نماد قانون گرایی است و با عقلانیت این شورا، انشاالله انتخابات خوبی خواهیم داشت؛ می‌شود حماسه سیاسی را در اوج قانونگرایی و اخلاق به وجود آورد.

علی باقری که به نمایندگی از سعید جلیلی در جلسه امروز حضور داشت طی سخنانی گفت: شورای نگهبان جایگاه رفیعی در عرصه برگزاری انتخابات دارد و در دوره‌های گذشته انتخابات، نقش آفرینی خود را نشان داده است.

وی افزود: ابتکار شورای نگهبان برای تعامل با کاندیداها نشانه رویکرد جدی شورا است.

باقری گفت: انشاالله انتخابات با یک نظم خوبی برگزار شود و حضور پرشکوه مردم در این عرصه را شاهد باشیم.

 نماینده حداد عادل در جلسه امروز حضور نداشت.