به نظر می رسد اهمیت موضوع سگ‌کشی در شیراز برای خانم ابتکار بیشتر از موضوع گرد و غبار در استان‌های جنوبی کشور است که ابتکار برای حل این موضوع در جمع معترضین به سگ کشی حاضر شده است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ معصومه ابتکار در فیس‌بوک خود در پستی خبر مصاحبه خود در جمع معترضین به سگ کشی در تهران را منتشر کرد.
حضور رئیس سازمان محیط زیست در جمع معترضین به سگ کشی در حالی صورت گرفت که وی حاضر به حضور در استان خوزستان برای رسیدگی به مشکلات مردم نشد و از طریق فیس بوک خود بحران خوزستان را مدیریت کرد!
معصومه ابتکار که در جریان ورود ریزگردها به خوزستان، به نشستن در تهران و خواندن کامنت بسنده کرد و در فیس بوک نوشت: در هیئت دولت درباره گردوغبارها شرکت کردم و دغدغه‌های خوزستانی‌ها را در فیسبوک رصد کردم و کامنت‌های آنان را به عنوان گزارش تقدیم هیئت دولت نمودم!، دیروز در جمع معترضان به سگ‌کشی در شیراز از حضور پرشور(!) و احساس مسئولیت مردم نسبت به حیات حیوانات تشکر کرد و گفت: پیگیر موضوع هستیم.
چندی پیش ورود گرد و غبار به استان خوزستان موجب مختل شدن زندگی مردم این استان شد تا حدی که هنوز هم آثار این ریزگرد ها در این استان وجود دارد.
مشکل ریز گردها برای مردم خوزستان نه تنها حل نشد، بلکه به استان‌های دیگر نظیر سیستان و بلوچستان هم سرایت کرده و مردم این استان را نیز در گیر کرده است.
با این حال به نظر می رسد اهمیت موضوع سگ‌کشی در شیراز برای خانم ابتکار بیشتر از موضوع گرد و غبار در استان‌های جنوبی کشور است که ابتکار برای حل این موضوع در جمع معترضین به سگ کشی حاضر شده است.(+)

"Our President, analytical news site"