دو سایت «فرارو» و «آفتاب نیوز» 25 بهمن در حالی که وزارت کشور هیچ گونه مجوزی را برای راهپیمایی در این روز صادر نکرده بود ،به جعل دو خبر«صدور مجوز راهپیمایی سکوت 25 بهمن از سوی وزارت کشور» و نیز«راهپیمایی سکوت 25 بهمن با حضور عبدالله گل» پرداختند!

گرچه مسئولان این سایت ها اعلام کردند که این مساله در پی هک شدن این دو سایت اتفاق افتاده و امید نیز می رود که این گونه باشد اما به گفته كارشناسان فني ، ورود هكرها به سيستم مديريت خبر سايت ها و ارسال خبر توسط آن ها كاري بسيار دشوار است و به احتمال زياد فردي كه به سيستم مديريت خبر اين سايت ها دسترسي داشته اقدام به چنين كاري كرده است..
این منبع آگاه در این زمینه گفت:روزگذشته بسیاری از سایت های خبری همچون رجا نیوز،جهان نیوز،جوان آنلاین ،خبرگزاری فارس و...مورد هجوم اینترنتی قرار گرفته و برخی از آنها دچار اختلالات فنی شده و بر روی برخی از آنها براي مدت كوتاهي فلشی مبنی بر دعوت به راهپیمایی 25 بهمن درج شده بود که آن ها نیز مرتفع گردید اما اقدامی که در این دو سایت انجام گرفته بارگذاری خبر بوده است.
از سوي ديگر سایت «آینده نیوز» مشهور به سایت آقازاده آشوبگر نیز روزگذشته تا به امروز نه تنها هیچ نقد يا اعتراضي به حركت هاي پادوهاي آشوب اسرائيلي نكرده بلكه با زدن تيترهاي جهت دار، درصدد لوث كردن اعتراض نيروهاي انقلابي به پروژه سفارشي آشوب اسرائيلي برآمده است.
سايت آقازاده آشوبگر كه در جريان فتنه 88 نقش مستقيم و فعالي داشت ، بعد از يك دوره توقيف مجددا" فعال شده و گفته مي شود با حمايت رئيس دفتر يكي از سران قوا فعاليت فتنه گرانه خود را از سر گرفته است.
سایت«خبرآنلاین» نيز كه منتسب به همان رئيس محترم قوه مي باشد ، بر خلاف موضع صريح و قاطع اين مقام مسئول عليه آشوب اسرائيلي روز 25 بهمن و به رغم مواضع روشني كه عليه نيروهاي انقلابي در حوزه هاي مختلف سياسي و فرهنگي و حتي ورزشي مي گيرد ، در پوشش اخبار آشوب اسرائيلي صرفا" به اعلام اخبار با ذكر منبع در تيتر(!) اكتفا كرد و هيچ موضع روشني در اين باره نگرفت.
اين سايت در اخبار خود بيش از هر چيز ديگري در تلاش براي تطهير اقليت مجلس و خاتمي از جريان فتنه برآمد و در كنار آن - همچون سايت آقازاده آشوبگر- با درج تيترهاي جهت دار در صدد لوث كردن اخبار مربوط به اعتراضات جريان انقلابي عليه آشوبگران و پياده نظام رژيم صهيونيستي برآمده است.
عدم موضع گیری شفاف رسانه های وابسته به یک جریان خاص در حالی صورت می گیرد که این سایتها رسانه هایی هستندکه به محض بروز کوچکترین نقصی در نظام ، فضا را به سمتی که کاملا با اهداف خود همسوست ، می برند.