سایت 'دولت بهار' قصد دارد به محلی برای گفتگوی سازنده درباره گفتمان بهار تبدیل شود.

سایت خبری - تحلیلی دولت بهار به آدرس http://dolatebahar.com/ آغاز به کار کرد.
به گزارش شبکه ایران، این سایت خبری به همت جمعی از حامیان دولت و طرفداران گفتمان بهار راه اندازی شده است.
یکی از مسئولان این سایت به خبرنگار ما گفت: دولت دکتر محمود احمدی نژاد، رو به اتمام است و به زودی دولت یازدهم آغاز به کار خواهد کرد، اما آرمان ها، ایده ها و گفتمانی که احمدی نژاد در پی ترویج آن بود، ادامه خواهد داشت.
به گفته وی، "دولت بهار"، سایتی خبری تحلیلی خواهد بود که به دور از جنجال های رسانه ای، با درک حساسیت های موجود در چارچوب قوانین و شرایط جامعه، به دنبال تعمیق و گسترش گفتمان بهار است. وی ابراز امیدواری کرد سایت دولت بهار، در آینده نزدیک به محلی برای گفتگوی سازنده درباره گفتمان بهار تبدیل شود و در همین راستا از منتقدان و طرفداران این گفتمان خواست، مطالب خود را با رعایت اصل اخلاق و دوری از تنش، برای نشر در این سایت ارسال کنند.

این سایت در بخش "درباره ما" نوشته است:

"پایگاه خبری تحلیلی دولت بهار، همزمان با ثبت نام مهندس اسفندیار رحیم مشایی در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ، به عنوان تریبون رسمی دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان ایشان آغاز به کار کرد. دولت بهار ، پس از عدم احراز صلاحیت مهندس رحیم مشایی ، مدتی مسدود و غیرفعال بود و سپس توسط جمعی از دوستداران ایشان و ارادتمندان جناب اقای دکتر محمود احمدی نژاد در قالب پایگاه خبری تحلیلی به فعالیت خود ادامه می دهد. این تارنما به صورت مستقل فعالیت می کند و اخبار و دیدگاههای منتشره در آن نیز لزوما بیانگر دیدگاههای این دو بزرگوار نیست.  "
شبکه ایران ضمن تبریک راه اندازی سایت دولت بهار، برای نویسندگان آن آرزوی موفقیت می کند.