یکی از سایت‌های خبر نزدیک به مقامات دولتی، از موافقت حسن روحانی برای فعال شدن ستادهای شهرستانی خود برای انتخابات مجلس دهم خبر داد!

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» سایت نزدیک به یکی از مقامات دولتی در اقدامی عجیب خبر از آغاز فعالیت های انتخابات دولت در انتخابات مجلس آینده داد!

در یادداشتی که این سایت خبری منتشر کرده است آمده است: ...دولت، در این میان نقش مهمی را در فضای انتخابات مجلس نهم بازی خواهد کرد و قطعا روحانی می‌تواند مهره تاثیرگذار این رقابت سنگین باشد. جریان اصلاحات به سختی به دنبال پیوند با دولت برای رسیدن به یک لیست مشترک برای انتخابات مجلس است. این گروه حتی پیام ائتلاف خود را به گوش رئیس جمهور رسانده است.

"مصطفی داننده" نویسنده این مطلب که از نویسندگان سایت آقای هاشمی رفسنجانی نیز هست، در ادامه تحلیل خوددر مطلبی عجیب می نویسد: "شنیده‌ها حاکی است که روحانی در پاسخ به این درخواست، حضور فعال دولت در انتخابات با توجه به محدودیت‌های قانون اساسی و اصل بی طرفی را درست ندانسته است اما موافقت خود را برای فعال شدن ستادهای شهرستانی خود برای انتخابات مجلس دهم اعلام کرده است."

به گزارش جهان، مشخص نیست در صورت صحت این خبر، در حالی که نزدیک به ۱۸ ماه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده، چگونه دولتی‌ها دست به این اقدام انتخاباتی زده اند. این در حالی است که اوصلا دخالت دولت در انتخابات مجلس اقدامی غیرقانونی است.

منبع