سی ان ان: «احمدی نژاد خواستار حمله علیه اسرائیل نشده است بلکه خواستار به رسمیت شناختن یک کشور برای فلسطین است و این باعث افزوده شدن به قدرت ایران می شود و بی ثابتی به همراه دارد. برای آمریکا و اسرائیل همین قدر کافی است تا اینقدر نگران باشند.»

شبکه سی ان ان، روز دوشنبه 5 مارس(15 اسفند) با اشاره به سفر مقامات رژیم صهیونیستی به آمریکا گفت: «مقامات اسرائیل و آمریکا انرژی هسته ای ایران را بزرگترین خطر و تهدید برای صلح تلقی می کنند. آنهایی که از ایران بسیار می ترسند می گویند رئیس جمهور ایران به طور سری به دنبال ساخت سلاح هسته ای است و شکی در استفاده از آن ندارد و باید اکنون ایران را با حمله متوقف کرد. اما مقامات آمریکایی و اغلب تحلیلگران گفته اند که این ادعاها حقیقت ندارند. ژنرال مارک دمپسی گفت: "من متوجه هستم که ایران برای اسرائیل یک تهدید به حساب می آید ولی ما به این نتیجه رسیده ایم که ایران برای حیات اسرائیل یک تهدید نیست."»
این شبکه ادامه داد: «آمریکا می گوید ایران در حال تلاش برای افزایش توانایی های هسته ای خودش هست که شاید این امر منجر به ساخت سلاح هسته ای بشود. در مقابل ایران می گوید برنامه اش برای اهداف صلح آمیز و تولید الکتریسیته است. برخی از تحلیلگران می گوید ادعاهای متفاوت فضای عدم اطمینان را به وجود آورده است.»
سی ان ان بدون اشاره به کلاهک های هسته ای که در اختیار رژیم متجاوز صهیونیستی است، افزود: «نه واشنگتن و نه ناظران هسته ای سازمان ملل هنوز نگفته اند که ایران به دنبال ساخت بمب هسته ای است ولی اگر از قبل ایران داشته باشد چی؟ البته باید پرسید چرا احمدی نژاد همیشه می گوید باید اسرائیل از نقشه زمین پاک شود و نیز باید گفت نه او و نه رئیس جمهور دیگری از ایران تاکنون به اسرائیل حمله نکرده است.»
این شبکه آمریکایی در مورد سخنان احمدی نژاد علیه رژیم صهیونیستی گفت: «چیزی که احمدی نژاد در حقیقت گفته است توسط برخی بد ترجمه شده است و درک آن اشتباه بوده است زیرا احمدی نژاد خواستار حمله علیه اسرائیل نشده است بلکه خواستار به رسمیت شناختن یک کشور برای فلسطین است و این باعث افزوده شدن به قدرت ایران می شود و بی ثابتی به همراه دارد. برای آمریکا و اسرائیل همین قدر کافی است تا اینقدر نگران باشند.»
گفتنی است در حالی غربی ها مرتباً برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تهدید برای جهان معرفی می کنند که تاکنون جمهوری اسلامی به هیچ کشوری حمله نکرده است و در مقابل حکومت های دارای سلاح هسته ای همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی، هر روز به بهانه ای به نقطه ای از جهان حمله می کنند و حتی آمریکا تنها کشوری است که از این سلاح استفاده کرده است.