حضرت آیه الله هاشمی!!! این اظهارت اطرافیانتان را شنیده اید: دهه شصت تونل وحشت تاریخ معاصر ایران بود. دهه ای که همه خشونتها و جنایتها و تحجر ها و بدعتهای غیر انسانی و ضد توحیدی و شرک آلود آن به نام ” امام خمینی” در تاریخ ما ثبت و ضبط شده است و کسی را یارای پاک کردن آن از این تاریخ نیست

 

” محمد جواد مظفر از حلقه مشترک “نهضت ازادی – منتظری ” که دارای سوابقی مانند مدیرکل مطبوعات رسانه های خارجی وزارت ارشاد (در زمان معاونت امور بین الملل مصطفی تاج زاده )،انتشارات ستاد دهه فجر(درزمان معادیخواه) و…می باشد درگفتگوی منتشر نشده ای با مرکز اسناد انقلاب اسلامی درسال ۱۳۷۸، درباره دلیل بازداشت خود در دوران حضرت امام خمینی ره اظهار داشته است:

“وقتی قطعنامه پذیرفته شد،من دیگر شده بودم یک کپه اتش وواقعا عصبی بودم ومعتقد بودم که در واقع امام در این قصه مقصر است ؛تو این ماجرا و وقتی که من دیدم که همان چیزی شد که ما می گفتیم؛ این مدت می گفتیم اقا نمی شود…امام ناگزیر شد این جام زهر را بنوشد .یعنی خود امام ناگزیرشد که قطعنامه را بپذیرد واین حرفی بود که سالها از۶۳تا۶۷من راه میرفتم ومی گفتم.می گفتم اقا نمی شود ،بلاتردید این جنگ به نتیجه ای که ما می گوییم نمی رسد.
بعد از ان ماجرا،عزل ایت الله منتظری پیش امد.من خیلی عصبی بودم دیگر.بعدمن با یکی از دوستان واقای حاتم قادری توی ماشین بودم ،انی من عصبانی شدم یک حرف تندی زدم توی این وضعیت؛بعد هم امدند من را دستگیر کردند بعد هم گفتند به خاطر اینکه فحش داده ام به امام خمینی“

البته قصه بسیار بیشتر از ان است که محمد جواد مظفر گفته است. توهین ایشان به حضرت امام ره در اداره کل مطبوعات ورسانه های خارجی شهره عام وخاص بوده است ؛ به نحوی که یکی از معاونین ایشان دهها مورد گزارش مستند از اینگونه موارد را به مسئولین امنیتی واطلاعاتی ارائه داده بود.حداقل یکبار ان در زمانی بود که حضرت امام ره دستور جمع اوری عکس اقای منتظری را داده بودند.در این قصه اقای مظفر در محل کار به شدت در این خصوص موضع گیری و درباره امام مطالبی رابیان می نماید.
محمد جوادمظفر به دلیل نقشش در فتنه ۸۸، دو روز پس از فتنه‌انگیزی افراطیون در عاشورای ۸۸ دستگیر شد ومدتی را در زندان گذراند.

نامبرده به همراه جمعی از اعضای انجمن دفاع از آزادی مطبوعات مانند عیسی سحرخیز و… درفروردین ماه امسال با اقای هاشمی رفسنجانی دیدار نمودند.
البته درهمان مقطع زمانی که ایشان مدیرکل رسانه های خارجی ارشاد دردوران وزارت سیدمحمد خاتمی بوده است،سحرخیز نیز ازمدیران خبرگزاری وزارت ارشاد سیدمحمدخاتمی بوده است.
سحرخیز نیزچندی پیش اظهارنموده بود:
“خیلی‌ از اصلاح‌طلبان هم بر خلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند…ما در اول انقلاب اشتباه کردیم که با خوش‌بینی بسیار و اولیه به آیت‌الله خمینی، به ولایت فقیه هم باور داشتیم. به این امید که اگر اجزای سیستم اشتباهی می‌کنند فردی باشد که با قدرت جلوی آن اشتباهات را بگیرد. غافل از اینکه هر فردی در جایگاه قدرت و ثروت قرار بگیرد خودش هم زیر سوال می‌رود.”

پیش از این هم عبدالحسین هراتی از دیگر افراد نزدیک به مجمع تشخیص مصلحت درچندمورد نسبت به حضرت امام ره توهین و بددهنی رواداشته بود.هراتی گفته بود:
«از اینکه شما و مهندس موسوی عزیز پیوسته در سخنان خود از” امام ” یاد می کنید، من و بسیاری دیگر در رنج بوده ایم اما پیوسته خود را اینگونه توجیه می کرده ایم که شرایط مبارزه در ایران چنین اقتضایی دارد و لذا خون جگر می خوردیم و سکوت اختیار کرده بودیم, ….
دهه شصت تونل وحشت تاریخ معاصر ایران بود. دهه ای که همه خشونتها و جنایتها و تحجر ها و بدعتهای غیر انسانی و ضد توحیدی و شرک آلود آن به نام ” امام خمینی” در تاریخ ما ثبت و ضبط شده است و کسی را یارای پاک کردن آن از این تاریخ نیست.»

منبع:عماریون

"Our President, analytical news site"