علی نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی دولت دهم در گفتگویی داستان سرایی برخی رسانه ها مبنی بر تلاش وی به همراه دکتر احمدی نژاد جهت خرید زمین در شمال تهران را بی اساس دانست و آن را تکذیب کرد. علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم در پاسخ به این سؤال که آیا شما

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از "مهر مردم"علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم در پاسخ به این سؤال که آیا شما به همراه احمدی‌نژاد درصدد خرید زمینی ۸۰۰متری در منطقه دیباجی تهران هستید ضمن رد این ادعا، اظهار داشت: ظاهراً برخی افراد و رسانه‌های خاص دائماً درصدد ایجاد خط خبری منفی و تخریبی علیه دولت قبل هستند و دست از این استراتژی رسانه‌ای بر نمی‌دارند.

وزیر سابق راه و شهرسازی گفت: پیش از این نیز یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده بود در زمان مسئولیت بنده در وزارت راه و شهرسازی بنا بر سفارش یکی از مسئولین وقت دولت قراردادی ۴۰۰میلیون دلاری با فردی خاص برای واردات قطعات هواپیما بسته شده که این فرد هیچ قطعه‌ای وارد کشور نکرده است که بعد از پیگیری‌های ما برای روشن شدن اصل ماجرا، آن نماینده محترم حرف خود را پس گرفته و مدعی شد این گزارش را یکی از مردم به او داده است و در این زمینه تکذیبیه‌ای نیز منتشر کرد.

وزیر سابق راه و شهرسازی ضمن انتقاد از افراد و رسانه‌هایی که به این گونه شایعات و اخبار کذب پرداخته و آن را منتشر می کنند با تاکید بر این نکته که عملکرد مدیریتی و شخصی وی کاملاً شفاف و مشخص است از مدعی‌العموم خواست موضوع را بررسی و در صورتی که فرد یا افرادی در هر زمینه‌ای علیه وی یا دولت قبل اسنادی در اختیار دارند آن را به مراجع قضایی تحویل دهند تا موضوع به صورت شفاف مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است در روزهای گذشته یکی از سایت های خبری مدعی شده بود نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم به همراه رئیس جمهور سابق در صدد خرید زمینی به مساحت ۸۰۰متر در منطقه دیباجی تهران هستند.

این سایت که خبر کذبش در این خصوص توسط یک خبرگزاری دولتی نیز باز نشر داده شده مدعی است منبع خبرش همسایگان این قطعه زمین هستند که نیکزاد و احمدی‌نژاد را در حال خرید زمین در محل دیده‌ا

"Our President, analytical news site"