مهمترین قسمت پرونده مجید جعفری تبار، اتهام اثبات شده “جن گیری” است؛ حال سوال مهم اینجاست که آن “کاندیدای ریاست جمهوری” به چه دلیلی،دراردیبهشت ماه سال گذشته وپیش از انتخابات،برای دیدن این جن گیر به قم سفر اختصاصی کرد و سطح ارتباط وی با جعفری تبار،که حالا محکوم به اعدام شده، تا چه حد می تواند عمیق باشد؟!و پرسش مهم بعدی این است که سفر اضطراری آن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به قم،که قرار است به زودی اتفاق بیافتد،آیا میتواند به این پرونده مرتبط باشد؟

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» به نقل از «خط امام» در نشست این هفته قوه قضائیه، اخبار منتشر شده مبنی بر صدور حکم بدوی “اعدام” برای یک “روحانی نما”در دادگاه ویژه روحانیت قم تایید شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در گفت‌وگو با «آنا» در خصوص اخبار منتشرشده درباره حکم اعدام یک روحانی معروف با هویت «م.ج.ت» تصریح کرد: این حکم از سوی دادگاه ویژه روحانیت صادر شده است. وی تاکید کرد: حکم صادرشده برای این فرد، بدوی بوده و می‌توان به این حکم اعتراض کرد و طبق قانون، قابل تجدیدنظر است.
در همین خصوص حضرت آیت الله محمدجعفر منتظری، رئیس دادگاه ویژه روحانیت، پیش از این درباره این پرونده گفته بود: بنا نداریم اخبار خاص مربوط به دادگاه ویژه روحانیت را منتشر کنیم!
صحت این حکم در حالی از سوی سخنگوی دستگاه قضائی مورد تایید قرار می گیرد که طی چند هفته گذشته، پایگاه ها و رسانه های منتسب به جریان فتنه، با سانسور یا کم اهمیت جلوه دادن این خبر، سعی کردند تا از این ماجرا بی سر و صدا عبور کنند.
آنطور که شنیده شده، “میم.جیم.ت” همان “مجید ج. تبار”، یکی از روحانی نماهای ساکن قم بوده است که سال گذشته برای مدتی به حصر خانگی محکوم و در نهایت در روز ۱۲ تیرماه ۱۳۹۲، بازداشت شد.
پس از آن دفتر وی در قم پلمپ، سایتش مسدود و ۱۳۲ خط تلفنش که به صورت ۲۴ ساعته به سئوالات و درخواست مراجعه‌کنندگان پاسخ می‌دادند، قطع شد.
پس از چند ماه، “مینا م.” همسر ج. تبار و تعدادی از شاگردانش نیز در آبان‌ماه سال گذشته بازداشت شدند.
با گذشت اندک زمانی اخباری منتشر شد که مدعی میشد ج. تبار، با حکم دادگاه ویژه روحانیت به اتهام «مالی»٬ «مرید و مراد بازی» و ادعای رابطه با «امام زمان» بازداشت شده است!
پس از یک سال، این پرونده در سکوت خبری به فراموشی سپرده میشد که «مصطفی همت»، فرزند شهید محمد ابراهیم همت، با انتشار خبر اعدام ج.تبار و همسرش در صفحه فیسبوک خود، دوباره همه نگاه ها را به سوی پرونده این شیخ مرموز جلب کرد. مصطفی همت در صفحه فیسبوک خود نوشت:
لحظاتی قبل مطلع شدم حجت‌الاسلام … و همسر ایشان، خانم …، که هر دو از نوه‌های چهارمین شهید محراب شهید آیت‌الله صدوقی هستند، از طرف دادگاه ویژهٔ روحانیت به اعدام محکوم شده‌اند! آقای … به خلع لباس و سه بار اعدام محکوم شده و همسر ایشان به هشت سال زندان و اعدام محکوم شده است!
برخی اخبار از این حکایت داشت که ج.تبار طی ۱۵۰ روز در یک سلول انفرادی، در زندان لنگرود کاشان، به سر برده است.
این اخبار جسته و گریخته ادامه داشت تا رئیس قوه قضائیه، با تایید خبر حکم اعدام ج.تبار، به شایعات پایان داد.
اما رسانه های منتسب به جریان فتنه و ضد انقلاب با پرداختن به برخی موضوعات حاشیه ای، سعی کردند تا حکم این “جن گیر (بخوانید گیر جن)” را زیر سوال برده و با برجسته کردن این موضوع که وی در امر “استخاره” از سال ۱۳۷۲ سرشناس بوده و به واسطه مراجعه زیاد مردم، با مخابرات قراردادهای میلیاردی داشته (بابت تلفن های استخاره ای)، مسئله را کم رنگ کنند.
همین موضوع اذهان را به این سمت جلب کرد که “دلیل این همه دستپاچگی و آشفتگی ضد انقلاب چیست؟!”
یک جستجوی ساده در فضای مجازی، پاسخ را به روشنی در پیش چشمان جستجوگر نمایان میکند، فقط کافیست تا نام این شیاد مورد سرچ قرار بیگرد.
آنطور که مشخص است، سال گذشته یکی از “کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری” در تاریخ ششم اردیبهشت ماه (۶ اردیبهشت ۱۳۹۲) با سفر به شهر مقدس قم، دیداری اختصاصی را با این فرد انجام میدهد. بر اساس شواهد و قرائن، این دیدار در صدر دیدارهای آن کاندیدای خاص بوده و مابقی ملاقات ها، حکم حواشی انحرافی را داشته است.
آنطور که شنیده شده، ج. تبار در آن دیدار، با حمله به دولت دهم و شخص “محمود احمدی نژاد” مدعی می شود: در جلسات هیئت دولت صندلی خالی می گذارند و می گویند برای امام زمان است!
اما نگاهی به حکم بدوی این جن گیر، همسر و سه تن از شاگردان نزدیکش، ماجرا را جالب تر می کند. آنطور که در پرونده وی آمده، “ج. تبار به یکبار اعدام به خاطر ارتداد، یک بار رجم به دلیل زنای محصنه، یکبار اعدام به دلیل لواط، و همچنین زندان، شلاق، خلع لباس دائم، دو سال حبس بخاطر فحاشی به امام راحل و امام حاضر، آیت الله العظمی خامنه ای، محرومیت از مزایای طلبگی و در نهایت مصادره همه اموال محکوم شده است.
از سوی دیگر، همسر وی، مینا م.و سه تن از شاگردان نزدیک به وی، به احکامی چون اعدام و رجم محکوم شده اند.
آنطور که در پرونده وی آمده، شرب خمر و نشر افکار ضاله هم جزء اتهامات اثبات شده وی محسوب می شود.
اما مهمترین قسمت پرونده این شیاد، اتهام اثبات شده “رمالی” یا همان “جن گیری” است که در اخبار انحرافی از آن با عنوان اتهام “مالی” یاد شده بود.
حالا سوال مهم اینجاست که آن “کاندیدای ریاست جمهوری” به چه دلیلی، در اردیبهشت ماه سال گذشته و پیش از انتخابات، برای دیدن این جن گیر به قم سفر اختصاصی کرد، و سطح ارتباط وی با جعفری تبار، که حالا محکوم به اعدام شده، تا چه حد می تواند عمیق باشد؟!
و پرسش مهم بعدی این است که سفر اضطراری آن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به قم، که قرار است به زودی اتفاق بیافتد، آیا میتواند به این پرونده مرتبط باشد؟(+)(*)

"Our President, analytical news site"