رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران گفت:مردمي بودن، شجاعت، شهامت و روحيه استكبارستيزي از ويژگي‌هاي بارز محمود احمدي‌نژاد است.

 

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، متقي‌فر رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران عصر امروز دوشنبه در همايش خودجوش دانشجويي و نخبگان دانشگاه‌هاي تهران كه با عنوان «چرا به احمدي‌نژاد راي مي‌دهيم؟» در دانشكده ادبيات دانشگاه تهران برگزار شد، با بيان اينكه محيط دانشگاه محيط مقدسي است، اظهار داشت: يكي از مهمترين مؤلفه‌هاي اين محيط مقدس فضاي آزاد وجود در دانشگاه‌ها است كه باعث شده اين محيط از ساير محيط‌ها متمايز باشد.

وي ادامه داد: در محيط دانشگاهي همه سخن يكديگر را شنيده و به دليل حاكم بودن عقلانيت آنگاه بهترين را انتخاب مي‌كنند.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش خطاب به دانشجوياني كه به عنوان طرفداران موسوي و كروبي در سالن حاضر شده بودند، گفت: كساني كه حرفي براي گفتن دارند، بايد سخنان خود را مطرح كنند و ديگر نبايد از فيزيك براي فهماندن حرف خود استفاده كنند زيرا فقط كساني از نيروي جسماني در بيان نظراتشان استفاده مي‌كنند كه حرفي براي گفتن ندارند.

متقي‌فر در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه انتخابات دهم رياست جمهوري يك انتخابات معمولي نيست، تصريح كرد: اين انتخابات از جهات گوناگون حائز اهميت بوده زيرا ملت مطالبات جدي خود را در آن جستجو مي‌كنند و شما در روزهاي اخير شاهد اظهارنظرهاي شخصيت‌هاي مختلف جهاني در خصوص انتخابات رياست جمهوري كشور هستيد و در واقع در گوشه‌ و كنار جهان نسبت به نتيجه انتخابات در ايران اهميت داده مي‌شود.

وي با بيان اينكه اين انتخابات را بايد از دو نظر مورد بررسي قرار داد، افزود: ديدگاه اول اين است كه رئيس جمهور بايد فردي مدير، مدبر، پرتلاش، مردمي، با برنامه و صادق باشد و چون هر 4 كانديد حاضر در انتخابات داراي سوابق در سطوح بالاي نظام هستند مي‌توان با بررسي هر كانديد و رويكرد وي انتخاب اصلح را انجام داد.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران در ادامه با اشاره به اينكه ما در انتخابات يك خط قرمزهايي داريم كه امام براي ما مشخص كرده و كسي جرأت حمله به آنها را ندارد، خاطرنشان كرد: چون اصول و عقايدي در فرهنگ اين كشور و در بين مردم حاكم شده و ريشه دوانده، ديگر نمي‌توان به آن اصول خللي وارد كرد و هر كس بخواهد به اين اصول خدشه‌اي وارد كند، به خاك ذلت مي‌نشيند؛ چه از نيروهاي آمريكايي باشد و چه از نوچه‌هاي داخلي.

متقي‌فر تصريح كرد: نوع انديشه حاكم و آرمان‌هاي دولت نهم از جنس امام و شهداست و در واقع اين دولت در مسير فرمايشات امام خميني‌(ره) و مقام معظم رهبري حركت كرده است و همين باعث شده ملاك‌ها و معيارها براي ما روشن و مشخص باشد.

وي يادآور شد: مردم زماني كه در اين كشور انقلاب كردند اين انقلاب به دليل احساس خطرشان در خصوص از بين رفتن اصول و ارزش‌هايي بود كه سال‌ها به آن پايبند بودند و در واقع اين خطر را متوجه اسلام و دينشان مي‌ديدند زيرا نظر مردم در كشور اين بود كه بايد اسلام در كشور حاكم شود تا تمام مشكلات دنيايي و اخروي آنها زير پرچم دين حل شود.

متقي‌فر با بيان اينكه بالاخره در فضاي عمومي سال 57 به دليل احساس خطر بزرگي كه مردم نسبت به تهديد اصل دين مي‌كردند، انقلاب را به پيروزي رساندند، تاكيد كرد: مردم در كشور به دنبال دين بودند و در آن روزها نيز هيچ شعار غيرديني توسط مردم داده نمي‌شد.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش با اشاره به اينكه امام خميني‌(ره)‌ تجسم يك جريان فكري و انقلابي با نگاه به اسلام بود تصريح كرد: آن جرياني كه امام دنبال مي‌كرد ريشه در عقايد ما داشت و همين باعث شد كه رژيم باطل قبلي براي هميشه توسط مردم حذف شود.

وي افزود: بعد از انقلاب با درايت امام خميني(ره) و بعد از آن مقام معظم رهبري، انقلاب در مسير درست خودش حركت كرد، البته بعد از فوت امام جرياناتي خلاف مسير امام(ره) در درون نظام شكل گرفت و تا آنجا پيش رفت كه قرآن و پيامبر را مورد اهانت قرار داد اما با درايت‌هاي مقام معظم رهبري اصل انقلاب همچنان حفظ شده است.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه تا سال 84 در دور شدن از گفتمان امام انقلاب تحركاتي در كشور انجام شد، گفت: در انتخابات رياست جمهوري سال 84 مردم فردي را به عنوان رياست بر قوه مجريه انتخاب كردند كه در واقع آن فرد آن روز چهره شناخته شده‌اي نداشت بلكه آن روز مردم به دليل نگراني از اصل انقلاب به وي اعتماد كرده و راي دادند.

متقي‌فرد ادامه داد: مردم با يك خيزش عمده به جريان حاكم آن روز اعتراض كرده و احمدي‌نژاد را برگزيدند زيرا وي شعارهايي با نگاه به گفتمان امام و انقلاب مطرح كرد.

وي در ادامه سخنانش با بيان اينكه در كشور اسلامي نبايد مسئولان در كاخ نشسته و براي مردم تصميم بگيرند زيرا مديريت اسلامي مانند نخ تسبيح است كه از ميان همه مجموع‌ها بايد بگذرد، تصريح كرد: در واقع سفرهاي استاني مصداق كامل اين نوع نگاه است كه جزو شعارهاي رئيس جمهور محسوب مي‌شود.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران خاطرنشان كرد: رئيس جمهور كه نداند در اقصي نقاط كشور چه مي‌گذرد و مردم با چه سختي‌هايي در كشور مواجه‌اند، اصلا نمي‌تواند تصميمات درستي براي كشور اتخاذ كند اما دولت نهم همچنان كه وعده داده بود در طول مدت عمرش به قسمت‌هاي فراواني از وعده‌هاي داده شده عمل كرد، البته در كشور مشكلاتي وجود دارد كه براي حل آنان بايد برنامه داشت.

متقي‌فرد در خصوص آمار و اخبار منتشره در روزهاي اخير در خصوص عملكرد دولت نهم گفت‌: اينكه بخواهيم اخبار و آمار جعلي را منتشر كنيم عمل پسنديده‌اي نيست زيرا حرف‌ها را نبايد بدون استناد به مدركي زد بلكه بايد براي ادعاهاي خود مدركي ارائه كرد.

وي در ادامه با اشاره به اينكه زندگي رئيس جمهور بايد هم‌سطح زندگي اكثريت جامعه باشد، تاكيد كرد: رئيس جمهور نبايد از امكانات بالايي برخوردار باشد زيرا در اسلام مسئولان بايد زحمتكش‌ترين افراد در جامعه باشند نه اينكه آسايش را براي خود فراهم كنند.

رئيس ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان تهران در ادامه سخنانش با بيان اينكه رئيس جمهور بايد از شجاعت كافي برخوردار بوده و مردمي نيز باشد، تصريح كرد: مردمي بودن، شجاعت و شهامت و روح استكبارستيزي امام(ره) در احمدي‌نژاد بوجود آمده است.

متقي‌فرد در پايان تصريح كرد: امروز آمريكاييان و اروپائيان ديگر مانند گذشته به عقب‌نشيني ملت و دولت ايران اعتقاد ندارند بلكه به دنبال اين هستند كه بتوانند با كشور ايران مذاكره كنند.