داریوش قنبری با اعتراف به اینکه احمدی نژاد با مردم حاشیه نشین و مستضعفین ارتباط بیشتری دارد، با زیر سوال بردن سطح سیاسی مردم و بصیرت ملت ایران در انتخاب رئیس جمهور کشورشان و بی احترامی به مردم حاشیه نشین و روستانشین کشور، آنها را فاقد درک سیاسی دانست.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ داریوش قنبری نماینده اسبق مجلس که شهرتش را مدیون انتقاد های تندش علیه رییس جمهور سابق می باشد، با بیان این موضوع که محمود احمدی نژاد فردی نیست از قدرت و شهرت به همین راحتی خداحافظی کند اظهار داشت: احمدی نژاد شخصیت قدرت طلبی دارد و بعید است از قدرت و سیاست کناره گیری کند و تمام تلاش خود را بر آن برداشته تا در صحنه بماند.

وی با اذعان به اینکه احمدی نژاد مهارت خاصی در تبلیغات دارد افزود: احمدی نژاد می داند چگونه تبلیغ کند و با چه شیوه ای می شود مردم را همراه خود کرد که همین استراتژی را در زمان انتخابات ریاست جمهوری دوره نهم و دهم علی الخصوص دهم استفاده کرد و اگر بخواهیم راحتر بگوییم وی مهارت خاصی در شیوه تبلیغات و فریب دادن مردم دارد

این نماینده سابق مجلس با توهین به رئیس جمهور سابق گفت: احمدی نژاد هیچگونه توانمندی و سوادی در زمینه سیاست و اقتصاد ندارد که همین موضوع باعث شد وضعیت مملکت ما اینگونه شود. البته این نماینده مجلس توضیح نداده که اگر احمدی نژاد سوادی در زمینه سیاست و اقتصاد نداشته است چگونه دو دوره از شورای نگهبان تایید صلاحیت گرفته و با بالاترین رای در مقابل قدرتمند ترین رقیبان پیروز میدان گشته است؟! آیا می توان با فریب مردم، ۲۵ میلیون رای گرفت و دو دوره رییس جمهور کشور شد؟

وی با اعتراف به اینکه احمدی نژاد با مردم حاشیه نشین و مستضعفین ارتباط بیشتری دارد، با زیر سوال بردن سطح سیاسی مردم و بصیرت ملت ایران در انتخاب رییس جمهور کشورشان و بی احترامی به مردم حاشیه نشین و روستانشین کشور، آنها را فاقد درک سیاسی خوانده و گفت: احمدی نژاد بیشتر بین مردم حاشیه نشین می رود به دلیل اینکه می داند مردم حاشیه نشین سواد سیاسی چندانی ندارند و به راحتی می تواند با شعارهای تو خالی و حرفهایی که می گوید رای مردم را در سبد خود داشته باشند.

این نماینده سابق مجلس که سابقه ی توهین و زیر سوال بردن رای مردم را دارد، در گذشته هم رای مردم را قابل خرید و فروش دانسته و مدعی شد که دولت احمدی نژاد در این مسیر گام بر می دارد که این اظهارات قنبری با واکنش عده ی زیادی از نمایندگان مجلس روبرو شد و منجر به درخواست جمعی از نمایندگان از قوه قضاییه، برای ورود به این مساله شد.

اگرچه این روزها احمدی نژاد، با سکوتش سیبل خوبی برای تهمت ها و تخریب ها شده است اما بهتر است اصلاح طلبان شکسته خورده سال ۸۸ که گویا کینه های فراوانی از احمدی نژاد دارند، برای حذف احمدی نژاد از حریان سیاسی کشور، به دنبال توهین به ملت ایران و بی احترامی به انتخاب مردم نباشند. چرا که باید همین مردم در دوره های بعد به شما رای بدهند.

میدان ۷۲