«سیدمجتبی واحدی» که از وی به عنوان یکی از رابطان اصلی شیخ اصلاحات با سرویس‌های اطلاعاتی غرب نام برده می‌شود، در مصاحبه با یک سایت اینترنتی مخالف جمهوری اسلامی ایران مدعی شده که مسئولان ایران به دنبال آسیب زدن به سلامتی کروبی هستند.

شکست سناریوی احیای آشوب‌های خیابانی به بهانه خبر دروغین دستگیری سران فتنه سبب شده تا برنامه‌ریزان این طرح دست به سخنرانی‌های جالب به منظور سرپوش گذاشتن بر شکست خود بزنند.

در همین زمینه، «سیدمجتبی واحدی» مشاور لندن‌نشین مهدی کروبی که از وی به عنوان یکی از رابطان اصلی شیخ اصلاحات با سرویس‌های اطلاعاتی غرب نام برده می‌شود، در مصاحبه با یک سایت اینترنتی مخالف جمهوری اسلامی ایران مدعی شده که مسئولان ایران به دنبال آسیب زدن به سلامتی کروبی هستند.

واحدی که چندی پیش سردبیر روزنامه اصلاح‌طلب «آفتاب یزد» بود و با افشاگری معاون وقت مطبوعاتی وزیر ارشاد مجبور به استعفا و اعلام حضور رسمی در تلویزیون دولتی انگلیس شد، در اظهاراتی بامزه گفته است: ما حق داریم نگران سلامت آقای کروبی و همسرشان باشیم و نگران این باشیم که با غذاهای مشکوک، بیماری‌های لاعلاجی برای آنها ایجاد بکنند!

این سخنان واحدی که حتی در میان همکاران ضدانقلاب و اصلاح‌‍طلب خود هم با صفت تندرو و افراطی شناخته می‌شود، از آنجایی جالب توجه است که اینگونه سخنان درباره آقای کروبی مسبوق به سابقه است.

سال گذشته و بعد از سخنان بامزه مهدی کروبی در سال گذشته که بارها به سوژه محافل خانوادگی و سیاسی تبدیل شد، پسر ارشد وی نیز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر بیماری سخت پدرش، از توطئه علیه وی خبر داد و در اظهارنظری بامزه گفته است: اخیرا خبرهایی می رسد مبنی بر اینکه از روسیه داروهایی را وارد ایران کرده اند که بیماری هپاتیت و سرطان از طریق خوراندن آن داروها به افراد منتقل می شود، لذا کسانی که خبر بیماری آقای کروبی را منتشر کرده اند یا این داروها را وارد ساخته و به حاج آقا خورانده‌اند یا قصد دارند در آینده چنین کاری را انجام دهند!