اینفوگرافیک با موضوع پرونده مذاکراتی برای سازش و مقاومت/ سازش دوگانه ی همیشه تاریخ/14 دور مذاکره برای فلسطینی های آواره چه نتایجی را می توانست در بر داشته باشد؟آنچه را که در پیش رو دارید خلاصه ایست از مجموعه مذاکراتی که طیفی از گروه های فلسطینی ونه همه آنان-بیشتر سازمان آزادی بخش فلسطین- با طرف اشغالگر داشته است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ یافتن نتیجه این مذاکرات برای هیچ انسانی که دنبال کننده موضوع فلسطین باشد سخت نیست.۱۴ دور مذاکره برای دسترسی به حق زندگی در کشور خود با رژیمی که آن را غصب کرده است . ۱۴ دور مذاکره ای که هیچ چیزی جز نام خیانت بر آن زیبنده نیست.
مقاومت یگانه راهی است که تا به حال توانسته است صهیونیست‌ها را از دست اندازی به اندک خاکی که در دسترس فلسطینی هاست بازدارد.مقایسه ۹ جنگ بزرگی که در کشور فلسطین اتفاق افتاده است نشان می دهد که از سال ۲۰۰۰ میلادی به بعد و با شکل گیری کامل گروه های مقاومت در فلسطین اسراییل نه تنها نتوانسته یک وجب از خاک فلسطین را دوباره به اشغال در آورد بلکه در همه موارد با سرافکندگی تمام درخواست آتش بس کرده است.این در حالی است که در جنگ های قبلی همواره اسراییل خود را پیروز میدان می دانست.

 


 

دانلود اینفوگرافیک با موضوع مذاکراتی برای سازش با حجم 5.9 مگابایت 

 


 

دانلود اینفوگرافیک با موضوع سازش ـ مقاومت، دو گانه‌ی همیشه تاریخ با حجم 4.9 مگابایت


دانلود پرونده دوگانه ی سازش – مقاومت با حجم 3.5 مگابایت

 

"Our President, analytical news site"