آیت الله فاطمی نیا : "بنده روی منبر امام حسین ، در خانه خدا ، آن هم در مجلس حضرت زهرا اگر چیزی را یقین نکنم نمیگویم. بدانید و آگاه باشید؛ هر کس کوچکترین حرف در تضعیف مقام رهبری بزند ، هر کس اندیشه ای داشته باشد که ضد مقام رهبری باشد ، خدا او را نخواهد بخشید.این را یقین داشته بدانید ! قدردان رهبر باشید ! اگر افکار پاشیده ای ، پوسیده ای به شما عرضه کردند قبول نکنید.این مرد بزرگ عزّ اسلام است و هر کس با این مرد بزرگ ، با مقام معظم رهبری مخالفت کند خدا از او نمی گذرد. "

 دانلود کلیپ صوتی سخنرانی آیت الله فاطمی نیا پیرامون منزلت امام خامنه ای و عواقب مخالفت با ایشان با حجم 678 کیلوبایت

به گزارش پایگاه تحلیلی تبیینی رئیس جمهور ما، آیت الله فاطمی نیا از علما و خطبای سرشناس حوزه علمیه، در پایان یکی از مجالس عزاداری حضرت زهرا (س)، با توجه به شرایط موجود در جامعه مطالب مهمی را پیرامون شخصیت رهبر معظم انقلاب و تبعیت از ایشان مطرح نمودند.

متن کامل سخنان ایشان به این شرح است: امشب در ختام این مجلس برایتان می گویم، بنده روی منبر امام حسین (علیه السلام)، در خانه خدا، آن هم در مجلس حضرت زهرا (سلام الله علیها) اگر چیزی را یقین نکنم، نمی گویم. بدانید و آگاه باشید هرکس کوچک ترین حرفی در تضعیف مقام رهبری بزند، هر کس اندیشه ای داشته باشد که ضدمقام رهبری باشد، خدا او را نخواهد بخشید. این را یقین بدانید.

قدردان رهبر باشید؛ اگر افکار پاشیده ای، پوسیده ای به شما عرضه کردند، قبول نکنید؛ این مرد بزرگ عز اسلام است و هر کس با این مرد بزرگ، با مقام معظم رهبری مخالفت کند، خدا از او نمی گذرد، اگر یقین نداشتم نمی گفتم.

خدایا تو شاهدی که چیزی می دانم و می گویم، جوانی باشد، پیری باشد، هر کس باشد با یک مشت افکار پوسیده و پاشیده که از صاحبان هواهای فاسد، هواهای نفسانی گاهی عرضه می شود، اگر کسی گوش به حرف کسی بدهد و خدای نکرده با این مرد بزرگ که امروز آبروی اسلام است، عز اسلام است، این فرزند حضرت زهرا (سلام الله علیها) بخواهد مخالفت کند، عاقبت بخیر نمی شود.

حواستان باشد؛ یک چیزی می دانم و می گویم امروز از اوجب واجبات یکپارچگی و تایید حضرت آیت الله خامنه ای است. جوان ها یک وقت افکارتان را این طرف و آن طرف نکنید. فقط حواستان به رهبر باشد، گوشتان به رهبر باشد. فلان کسی همچنین چیزی گفت، فلان روزنامه همچنین چیزی نوشت، گوش ندهید، گوشتان به رهبر باشد.

خدایا به حق زهرای مرضیه (سلام الله علیها) این رهبر را حفظ کن. خدایا ما را قدردانش قراربده.

این را سربسته گفتم. گفت که العاقل یکفیه الاشاره یک چیزی را می دانم عرض می کنم، مدعی علم غیب نیستم. هیچی نیستم. یک کودک نادانم، ولی بفضل الله و کرمه که یک معیارهایی در دست دارم که بر مبنای آن می دانم کسی مخالفت با این مرد بکند و توبه هم نکند خدا او را نمی بخشد، مگر توبه کند.

یک عده با امام مخالفت کردند، امام را از دست دادند، هنوز دست بردار نیستند، مرحوم آیت الله العظمی آقای اراکی، شیخ الفقهاست، وقتی می رفت خدمت امام، دم در می ایستاد و می گفت: السلام علیک یابن رسول الله بابی انت و امی آن وقت وارد می شد. یک عده با این مرد مخالفت کردند، این را خدا ازشان گرفت. بس نشد. حالایادگار آن مرد این بزرگوار است، ما دیگر چه داریم؟ امروز این ایران پرچمدار اسلام است، امروز این ایران مشعل دارد، مشعل ام القرا، رهبرش هم این مرد بزرگ است. اگر بخواهد کسی با این مرد مخالفت کند، با اسلام بازی کرده است و هر کس با شئون اسلام، با کیان اسلام، با حیثیت مسلمین بازی کند، خدا او را نمی بخشد.

منبع : روزنامه کیهان - دو‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۸، شماره ۱۹۵۴۰