در پی افزایش اعتراضات مردم انقلابی قم به مواضع دوپهلو و غیر شفاف دکتر علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نسبت به حوادث سال گذشته و همچنین تلاش های ایشان برای خوانده نشدن نامه رهبر انقلاب در خصوص چگونگی تعیین رئیس بانک مرکزی، در مجمع تشخیص مصلحت، حضور وی در قم حواشی بسیاری را به همراه داشت.

بنا به گزارشات واصله، پس از سخنرانی دکتر علی لاریجانی و اعتراض جمعی از دانشجویان قمی نسبت به مواضع دو پهلوی ایشان در حوادث سال گذشته که شب گذشته در مسجد زین العابدین قم برگزار گردید، امروز شاهد توزیع گسترده تراکت های تبلیغاتی وی در راهپیمایی 22 بهمن در قم بودیم.

این تراکت ها که به جمعی از حامیان ولایت استان قم! منتسب گردیده است با پرداختن به دیدگاه های دکتر علی لاریجانی سعی در کاهش موج انتقادی مردم قم نسبت به ایشان را دارد.

جالب توجه است که سخنان منتشر یافته از ایشان در این تراکت های تبلیعاتی تماماً در تریبون های غیر رسمی و مجامع کوچک با گذشت زمانی بیش از شش ماه از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایراد گردیده که جملات کوتاهی را در خصوص فتنه سال گذشته در نقاطی چون گناباد، فریمان، نیشابور و ارومیه بیان نموده اند.

همچنین دانشجویانی که شب گذشته از آقای لاریجانی در جلسه سخنرانی وی که از سوی مجمع هماهنگی جبهه پیروان امام و رهبری (متعلق به آقای بنایی) برگزار گردید، سوال نمودند با برخوردی نامناسب از سوی گردانندگان جلسه، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و چند تن از آنها نیز بازداشت شده اند.

لازم به ذکر است که سوء استفاده حامیان دکتر لاریجانی از یوم الله 22 بهمن و توزیع این تراکت های تبلیغاتی نتوانست موج اعتراضات مردم را نسبت به ایشان کاهش دهد و دوباره شاهد اعتراضات دیگری در نماز جمعه قم نسبت به ایشان بودیم.