محمد جواد ظریف: "همچنان اختلافاتی باقی مانده است که برخی فنی و برخی هم سیاسی است. با این حال تلاش می کنیم در اولین فرصت کار را به اتمام برسانیم."

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ وزیر امور خارجه کشورمان پس از ورود به لوکزامبورگ گفت: همه طرف‌های مذاکره کننده از زیاده خواهی و ادعاهای خارج از چارچوب‌های بین المللی خودداری کنند تا دستیابی به توافق ممکن شود.
تسنیم، محمد جواد طریف درباره روند نگارش متن توافقنامه نهایی هسته ای با اشاره به تلاش تیم مذاکره کننده ایران بعد از گفتگوهای لوزان گفت: همچنان اختلافاتی باقی مانده است که برخی فنی و برخی هم سیاسی است. با این حال تلاش می کنیم در اولین فرصت کار را به اتمام برسانیم.
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه با تاکید بر اینکه اهمیت دستیابی به توافق خوب و مناسب بیشتر از چند روز دیر یا زود شدن است به دیدارهای امروز خود در لوکزامبورگ اشاره کرد و گفت: در ملاقات با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای امور خارجه سه کشور آلمان ، فرانسه و انگلیس درباره آخرین وضعیت مذاکرات و چگونگی دستیابی به توافق نهایی و ضرورت اقدام مشترک برای اینکه کار در آینده امکان پذیر شود، گفتگو خواهد کرد.
ظریف افرود: در دیدارهای امروز درباره موضوعات منطقه ای از جمله بحران یمن و اوضاع سوریه و افراطی گری در منطقه گفتگو خواهیم کرد.(+)

"Our President, analytical news site"