ئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: افتخار ملت ولايتمدار و انقلابي ايران، اتكا و اطمينان به تلاش و پايمردي كساني است كه معناي خدمت صادقانه را در لواي پيروي از ولايت‌فقيه دنبال مي‌كنند و با اعتقاد به نصرت الهي، ميراثي ديرين و ماندگار را زير نام نوراني امام خميني (ره) در تاريخ ايران زمين به ثبت رسانده‌اند.
سردار سرلشكر سيد حسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح با سپاس از ملت شريف در حماسه‌سازي 22 بهمن 1387، به پاس پيشرفت‌هاي عظيم كشور و ارائه زيبا و كامل آن توسط رئيس‌جمهور در ميدان آزادي در پيامي به محمود احمدي‌نژاد آورده است:

جناب آقاي محمود احمدي‌نژاد
رئيس محترم جمهوري اسلامي ايران

افتخار ملت مسلمان و انقلابي ايران، دلير فرزانه‌اي مجاهد و صادقي خدوم است كه افتخار وي جلب رضايت خاطر ولي امر مسلمين و هويت او برخاسته از تاييد ملتي است كه چوناني هم او را لياقت بخشيده و در كنارش طي طريق كرده‌اند.

افتخار ملت قهرمان و انقلابي ايران، بهره‌مندي از خدمتگزاراني پاك‌نهاد و مومن است كه با مجاهدت خالصانه و داهيانه خود، اين كشور را به سمت قله رفيع سعادت و عزت رهنمون مي‌سازد.

افتخار ملت ولايتمدار و انقلابي ايران، اتكا و اطمينان به تلاش و پايمردي كساني است كه معناي خدمت صادقانه را در لواي پيروي از ولايت‌فقيه دنبال مي‌كنند و با اعتقاد به نصرت الهي، ميراثي ديرين و ماندگار را زير نام نوراني امام خميني (ره) در تاريخ ايران زمين به ثبت رسانده‌اند.

افتخار ملت شهيدپرور و انقلابي ايران، حمايت از دلاور مردان شجاع و با صلابت است كه همچون بنياني مرصوص، مديريتي راهبردي و قاطعانه را در مسير اعتلاي تمدن پر افتخار كشور ترسيم و تصوير نموده‌اند و در اجراي آن جوانمردانه و با عمل انقلابي جهاد نموده‌اند.

افتخار ملت بسيجي و انقلابي ايران، داشتن مديران فرهيخته و متعهد است كه بر كرسي مديريت كشور قرار گرفته و در تمامي فراز و فرود تمدني آن، جز به استقلال و سربلندي اين ملت در پناه دين و ارزش‌هاي الهي نيانديشيده‌ و نام خود را در تمسك به ولايت، در تاريخ جاودانه ساخته‌اند.

جناب آقاي احمدي‌نژاد

نزديك چهار سال هدايت سكان مديريت عالي اجرايي ايران عزيز، اين كشتي نور بنيان در تلاطم‌هاي جهان، نشان از رهروي و تلاش صادقانه خستگي‌ناپذير و خردمندانه حضرت عالي دارد.

تلاشي ماندگار كه دعاي خير رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ايران موجب تقويت و استحكام آن گرديده است و امروز ملت ايران اراده كرده است كه در پناه توليد علم و توسعه و تقويت قدرت ملي خود بار ديگر بر قله رفيع افتخارات علمي و فرهنگي در جهان تكيه زده و برتري حكومت اسلامي را در پرتو ولايت‌ امر مسلمين حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي عزيز به اثبات برساند.

درك اين مسئوليت و رسالت بزرگ از سوي شما، بر دوش گرفتن تكليفي عظيم بود كه ملت ايران را بر بال علم و دانش در مسير كمال و خليفه الهي و تحقق اين اراده مقدس ياري كند، كه علم اگر در ثريا باشد ايرانيان بر آن دست خواهند يافت.

به يقين جامعه انديشمند و فرهيخته ايراني فراموش نخواهند كرد كه چگونه آن خادم صديق ايران اسلامي در دوره مسئوليت اجرايي خويش، خودباوري و اعتماد به نفس ملي را بارور ساخته و جوانان دانشمند و خلاق كشور را به توليد قدرت علمي و توسعه فناوري و صنعت در بخش‌هاي اقتدارآفرين ملي مجدانه پشتيباني كردند.

پاسداشت مديريت و عملكرد كيفي حضرتعالي در تكريم نخبگان و توسعه فعاليت‌هاي دانش بنيان در مراكز علمي و دانشگاهي و حمايت مادي و معنوي شما از نوآوري‌هاي ملي و اسلامي، نويد بخش شكل‌گيري ايراني مقتدر در صحنه‌هاي جهاني و رسيدن به مرجعيت علمي ميهن عزيز ما خواهد بود.

اين برادر بسيجي‌تان به نمايندگي از خيل عظيم بسيجيان كشور و همه سربازان ولي امر در نيروهاي مسلح و فرماندهان ارجمند افتخار دارم كه از گزارش مقام محترم رياست جمهوري در راهپيمايي عظيم و بي‌نظير تاريخي ملت بزرگ و شهيدپرور ايران ابراز مسرت و خرسندي نمائيم و به عرض برسانيم كه نيروهاي مسلح پيشرو و با اقتدار ايران و خدمتگزار و فدايي ملت عزيز و اسلام و قرآن و ولايت تحت امر رهبر بزرگوار، بيش از پيش آمادگي خود را براي دفاع از ميهن عزيز و مقدسمان ايران و امنيت و آسايش اين ملت پرافتخار اعلام نمائيم. و از توجه و پشتيباني شما قدرداني مي‌كنم. پيروان و فرزندان ولايت و خدمتگزاران علم و فناوري و سربازان ارزش‌ها در ايران آرزو دارند با تداوم و تمركز دادن كانون توسعه و تكامل ملي در حوزه علم و فن‌آوري و ارتقاء و اتصال اين پيوستگي به خدمات پيشروان علمي كشور به اقتدار علمي جمهوري اسلامي ايران كمك كند و ان‌شاءالله شاهد ظهور جامعه‌اي عالم، توانا، ارزش‌مدار و مسئول در زمينه‌سازي و تحقق وعده الهي حكومت واحد جهاني حضرت مهدي‌(عج) باشيم.

سرلشكر بسيجي سيد حسن فيروز‌آبادي
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح