دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز ضمن تسلیت فوت دانشجوی دانشگاه شیراز گفت: در خیابانی که این دانشجو کشته شد کسی رفت و آمد نمی‌کند.

ابراهیم کمالی عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور و دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با بیان اینکه حرکات انتحاری و احمقانه لیدرهای فتنه چون موسوی و کروبی را محکوم می‌کنیم، اظهار داشت: موسوی و کروبی در اظهار نظرها و حرکات سیاسی اخیر خود نوعی حماقت سیاسی را نشان می‌دهند.

وی حرکات و اقدامات موسوی و کروبی را در راستای حذف حکومت اسلامی دانست و تاکید کرد: سران فتنه مطمئن باشند اگر این رویه را ادامه بدهند با اشاره ولی امر مسلمین تکلیفشان را یکسره می‌کنیم.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز ضمن محکومیت اقدامات فتنه گران در روز یکم اسفند در شهر شیراز گفت: متاسفانه عده‌ای قلیل و بازی خورده با ایجاد اغتشاش در این شهر هم امنیت و آسایش را از مردم سلب قطع کردند و هم با ایجاد ترافیک موجب ناراحتی شهروندان شدند.

کمالی با بیان اینکه در همان روز نیز یک دانشجو دانشگاه شیراز بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داد، افزود: پس از کشته شدن این دانشجو بنگاه‌های دروغ پراکنی غرب در راستای پروژه کشته سازی این مسئله را بزرگ کردند در حالی که آنها به هیچ عنوان اطلاعات کافی در این خصوص نداشتند.

وی ادامه داد: محل تصادف این دانشجو با محل اغتشاش حدود یک کیلومتر فاصله داشت و اصلا در خیابانی که این دانشجو کشته شد کسی رفت و آمد نمی‌کند و این خیابان یکی از خیابان‌های فرعی شیراز است که اسم خاصی ندارد و به خیابان ساحلی معروف است.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز ادامه داد: خیابان محل حادثه بیشتر به عنوان پارکینگ استفاده می‌شود و شاید آن راننده نیز به دلیل خلوت بودن این خیابان با سرعت فراوان در آن حرکت می‌کرده که منجر به این حادثه دلخراش شده است.

کمالی ضمن تسلیت فوت این دانشجو به دانشجویان، اساتید و جامعه دانشگاهی شهر شیراز و همچنین خانواده وی، تاکید کرد: به سران فتنه اخطار می‌دهیم که بدنه دانشجویی و اساتید دانشگاه شیراز کاملا با فتنه گری‌های آنها آشنا هستند و به هیچ وجه اجازه سوء استفاده به آنها را نمی‌دهند.