فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه با انجام عملیات تعقیب و انهدام گروهک‌های ضد انقلاب در شمالغرب کشور ضربه مهلکی به گروهک های پژاک، کوموله و دموکرات وارد شد بر عبرت گرفتن آنان از این حملات نیز تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه ، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه حمزه سید الشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات‌های خاص و هوشمندانه ای را در راستای ماموریت خود در تامین امنیت عمومی مردم استانهای آذربایجان غربی و کردستان و پاکسازی منطقه از لوث وجود ضد‌انقلاب و گروهک‌های تروریستی انجام داده اند، اظهار داشت: در این عملیات ها تعداد 26 تن از عوامل و عناصر گروهک‌های مزدوربه هلاکت رسیدند.

 

وی تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی برای انجام ماموریت‌های خطیر خود در تامین امنیت منطقه و تامین آسایش و آرامش مردم عزیز و ولایتمدار استانهای شمالغرب کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با هر گونه عوامل ناامنی که از سوی ضد انقلاب داخلی و خارجی بخواهد امنیت شهروندان و ساکنین این مناطق را سلب نماید با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تعامل وهمکاری اطلاعاتی مردم با نیروهای نظامی و امنیتی منطقه تاکید کرد: ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی باید بدانند در هیچ نقطه‌ از کشور بویژه در مناطق غرب و شمالغرب کشور نقطه امنی نخواهند داشت و هرگونه تحرک و رفتار آنان توسط مردم و نیروهای نظامی و امنیتی منطقه رصد و با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

 

وی با اشاره به تاکتیک‌های هوشمندانه و سرعت عمل یگانهای عمل کننده دربرخورد با تروریست‌ها تصریح کرد: با الطاف خداوندی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) در این عملیات موفق به هیچ یک از رزمندگان سپاه پاسداران آسیبی وارد نیامد.

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تجلیل از مردم غیور شمالغرب خاطرنشان کرد: مردمان شجاع و غیرتمند و دین مدار این خطه از میهن اسلامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره حافظ امنیت و ثبات پایدار بوده‌اند و با حمایت و همکاری با نیروهای مسلح توطئه‌ها و فتنه‌های اشرار، ضد انقلاب و تروریست های وابسته به بیگانگان را دفع کرده و منطقه را از لوث وجود آنان پاک ساخته‌اند.

 

پاکپور در پایان به سرکرده‌های گروهک‌های ضد انقلاب و تروریستی که در صدد ایجاد ناامنی در نقاط مرزی ایران هستند هشدار داد امیدواریم آنان از ضربه اخیر و ضربات مرگباری که در طول سه دهه گذشته از فرزندان ملت ایران و حافظان امنیت کشور متحمل شده اند، عبرت بگیرند.