این همه فیلم و شب نامه علیه نظام مظلوم ما ساخته می‌شود ولی صدایی از آقایان در نمی‌آید اما ساخت یک مستند که هیچ جای آن بوی توهین به کسی را نمی‌دهد صدای برخی از دوستان را در آورده است.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»، مهمترین محورهای سخنان مهرداد بذرپاش، نماینده مردم تهران در مجلس در گفتگو با «نسیم» بدین شرح است:
- مستند «من روحانی هستم» را دیدم. این مستند بر پایه شواهد تاریخی ساخته شده است.
- دقایق آخر این مستند گویای واقعیت‌هایی از پرونده هسته‌ای کشور است که مرور آن برای نسل جوان ما بسیار مفید است و نسل جوان با دانستن این اتفاقات خیلی راحت‌تر می‌تواند وقایع اخیر را تحلیل کند.
- این مستند ساخته چند خانم جوان دانشجوی متعهد است.
- در مستندی که من دیدم خیلی از سوابق خوب رئیس جمهور بیان شده و تصمیم‌های انقلابی ایشان از جمله در وقایع ۱۸ تیر ۷۸ به خوبی نشان داده شده است.
- اگر کسانی نسبت به مستند انتقاد دارند باید با روش صحیح و مناسب فضای رسانه‌ای، انتقاد خود را بیان کنند.
- جنجال رسانه ای ایجاد شده در رابطه با مستندی که ۴ ماه از رونمایی آن می‌گذرد مشکوک است.
- این همه فیلم و شب نامه علیه نظام مظلوم ما ساخته می‌شود ولی صدایی از آقایان در نمی‌آید اما ساخت یک مستند که هیچ جای آن بوی توهین به کسی را نمی‌دهد صدای برخی از دوستان را در آورده است.
- عده‌ای سعی می‌کنند این مستند وزین را از جنس کارهای نوارسازی نشان دهند اما بدانند پروژه نوارسازی که در دوران اصلاحات رایج بود کار کسانی است که از بیان حقیقت وحشت دارند.
- در مکتب نسل سوم انقلاب نوارسازی مذموم است و این نسل با شجاعت واقعیت را بیان می‌کند و به این کار افتخار می‌کند.
- قدری صبوری و تحمل هم امری پسندیده است.