عضو ائتلاف سه‌گانه با بیان اینکه برگزاری یک انتخابات خوب با یک انتخاب خوب، مستلزم وحدت هرچه‌ بیشتر بین اصولگرایان است، گفت: آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهدا چراغ راه ماست.

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس و عضو ائتلاف‌ سه‌گانه در حاشیه حضور در مزار شهدا، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه استفاده از حداکثر ظرفیت نیروهای انقلاب از وصیت‌های حضرت امام بوده‌است، توصیه شما به فعالان سیاسی در این زمینه چیست؟، گفت: توصیه‌ام این است که کاری کنیم تا همه ما در سال 92 که توسط رهبر انقلاب به نام سال (حماسه سیاسی؛ حماسه اقتصادی) نامگذاری‌شده ، انتخاباتی خوب با انتخاب خوبی برگزار کنیم.

وی افزود: این امر مستلزم این است که وحدت بین اصولگرایان هرچه بیشتر باشد تا اصولگرایان بتوانند ان‌شاءا... خدمت خودشان را ادامه دهند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه ، آرمان‌های امام خمینی (ره) چراغ راه ماست، متذکر شد: امام با همه ابعاد شخصیتی خودش و شهدا باید چراغ راه ما باشند تا مسیر را گم نکنیم؛ همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، شهدا ستاره‌های آسمان هستند که راه را به زمینی‌ها نشان می‌دهند.

حدادعادل در خاتمه در پاسخ به پرسش دیگری درباره مظهر حماسه سیاسی در سال 92، تصریح کرد: مظهر بارز حماسه سیاسی در سال 92، انتخابات ریاست جمهوری است و امیدوارم ان‌شاءا... یک انتخابات خوب با یک انتخاب خوب داشته باشیم که نتیجه آن حماسه سیاسی باشد.