رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در واکنش به نظرسنجی یک هفته نامه مبنی بر کاهش محبوبیت حسن روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم گفت: در عین حالی که معتقدم این گونه نظر سنجی‌ها را باید جدی گرفت، ولی آن را ملاک ارزیابی قرار نمی‌دهم.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پاسخ به این پرسش که با توجه به نظرسنجی یک هفته نامه اطلاح طلب و انتشار کاهش محبوبیت رئیس جمهور در این هفته نامه ارزیابی شما چیست، به تسنیم اظهار داشت: بنده نمی دانم که این نظر سنجی ها چگونه است، نظرسنجی نقطه به نقطه، ماه به ماه، فصل به فصل یا سال به سال است.
وی ادامه داد: نظرسنجی ها هر کدام دارای متدلوژی است که ابتدا باید آن متدلوژی را گرفت و هجی کرد؛ اگر بخواهیم به صورت فصلی و موضوعی افراد را بسنجیم، طبیعی است که هر فرآیند اجتماعی و زمانی می تواند تأثیرات خود را در باورهای مردم داشته باشد. ولی این ها مغایر با دید کلان مردم در حمایت شان از دولت نمی شود.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: البته به صورت مقطعی می شود که مردم نسبت به موضوعی انتقاد داشته باشند ولی وقتی مردم می خواهند در مورد کلان تصمیم بگیرند، کاملاً متفاوت می شود.
خرازی تأکید کرد: در عین حالی که من معتقدم این گونه نظر سنجی ها را باید جدی گرفت، ولی آن را ملاک ارزیابی قرار نمی دهم.(+)

"Our President, analytical news site"