به ما دستور داده اند که از این تیم به طور کامل و از زوایای مختلف، فیلم برداری کنیم/ تصویربرداران همچنین موظف شده اند، دوربین های خود را در مناطقی مستقر کنند که تعداد جمعیت را بسیار کمتر از آنچه که هست ثبت کند

شیوه پوشش تصویری مراسم استقبال از رییس جمهور و هیات همراه، توسط تیم خبری صدا و سیما، بسیار قابل تامل بود. بر اساس مشاهدات خبرنگاران شبکه ایران، دقایقی پس از ورود تیم خبری صدا و سیما، گروهی 20 تا 30 نفره، از همان سمت، وارد میدان نقش جهان شدند. این گروه به محض ورود به میدان، در گوشه ای شروع به سر دادن شعارهایی علیه مهندس مشایی کردند، که با استقبال کم نظیر و غیرمعمول دوربین های صدا و سیما همراه بود.

این تیم 20 نفره، با شعار "احمدی دلاور، مشایی را رها کن"، قصد ایجاد اخلال در مراسم را داشتند که البته با بی توجهی جمعیت حاضر در میدان، به هدف خود نرسیدند. جالب آنکه که مهندس مشایی، به هنگام مواجه با این تیم، به آنان نزدیک شد و ضمن سلام دادن به آنها، با برخی از این افراد گفتگو کرد.

یکی از اعضای تیم تصویربرداری صدا وسیما، که نخواست نامش فاش شود، به خبرنگار ما گفت: به ما دستور داده اند که از این تیم به طور کامل و از زوایای مختلف، فیلم برداری کنیم. به گفته وی، تصویربرداران همچنین موظف شده اند، دوربین های خود را در مناطقی مستقر کنند که تعداد جمعیت را بسیار کمتر از آنچه که هست ثبت کند.