سالگرد دوم خرداد در ورزشگاه آزادي و در ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها در حالي با حضور خاتمي و زهرا رهنورد همسر ميرحسين و با رقص و پايكوبي و حالتهاي زننده برخي دختركان و پسركان بزك كرده همراه بود كه اين همايش عملا تبديل به محفلي شد تا تمام كساني كه منافعشان در طول 4 سال عمر دولت نهم به خطر افتاده است، براي حمايت از ميرحسين موسوي جمع بشوند و تمام بغض و كينه و فحاشي خود را در قالب توهين و اهانت به رئيس جمهور منتخب مردم خالي كنند.

كارگردان حقيري حقارت خود را گردن سفرهاي استاني! رئيس جمهور انداخته و با توهين به رئيس جمهور گفته است:"طي ‏4‏ سال گذشته يك آدم كوچولو من را كوچولو كرد‏." اين كارگردان حقير گفته كه " با هر تريبوني كه در دستان احمدي نژاد قرار مي گرفت، احساس حقارت مي كردم"

سوال اينجاست كه چرا حاميان ميرحسين از همان چيزهايي احساس حقارت مي كنند كه باعث سربلندي و سرافرازي مردم كشور شده و از همان چيزهايي عصباني مي شوند كه بغض و كينه و عصبانيت صهيونيسم و دشمنان مردم ايران را در پي داشته است؟!!

صرفنظر از بسياري از توهين هاي مستقيم ديگر به رئيس جمهور، اهانت فائزه هاشمي نيز قابل تامل است. فائزه هاشمي با توهين به مردم و رئيس جمهور منتخب آنها گفته است "در اين چهار سال نكبت، خفت و خواري نصيب ملت ايران شد و ما نمي خواهيم اين دوران تلخ را دوباره تكرار كنيم‏.‏"

البته او نگفته كه چرا خفت و خواري باند ثروت و قدرت را كه وي و پدر و برادران و اعوان و انصارشان به آن منتسب هستند را به كل مردم و ملت ايران تعميم مي دهد؟!!

جالب اينجاست كه وي گفته است: "اگر اين دولت دوباره پيروز شود بر وي مشتبه مي شود كه امام زمان (عج) است و خطاهاي گذشته خود را دوباره تكرار خواهد كرد و با قدرت بيشتري ادامه خواهد داد‏.‏"

اين در حالي است كه در دوران به اصطلاح سازندگي آنقدر دور اكبر هاشمي رفسنجاني را فضايي مقدس گونه ترسيم كرده بودند كه خود هاشمي و خانواده اش هم باور كرده بودند كه نعوذبالله چيزي كمتر از پيامبر و امامان(ع) كم ندارند. به عنوان نمونه وقتي "روزنامه زن" با مديرمسئولي فائزه هاشمي به دلايل خلافهاي گوناگون و از جمله چاپ "پيام نوروزي فرح پهلوي" توقيف شد، مادر فائزه در راهروهاي دادگاه به خبرنگاران گفت كه دخترم فائزه امروز مثل حضرت زينب (س) مظلوم واقع شد.

امروز تخريب و توهين و فحاشي به دولت نهم و رئيس جمهور منتخب مردم جزو لاينفك برنامه هاي تبليغي ميرحسين و حاميانش است كه به طور قطع نتيجه عكس خواهد.

 

منبع: شاهراه عدالت