حمایت افرادی که شعار نه غزه و نه لبنان سرمی‌دادند از مردم مصر جای تعجب دارد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت افرادی که شعار نه غزه و نه لبنان سرمی‌دادند از مردم مصر جای تعجب دارد گفت: مجلس شورای اسلامی خواهان اشد مجازات برای موسوی و کروبی است.

کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس با اشاره به حوادث روز گذشته تهران اظهار داشت: حوادث دیروز به لحاظ کمیت در جایگاهی نیست که قابل بحث باشد چرا که افراد بسیار کمی فراخوان فتنه‌گران را پذیرفته بودند.
وی با بیان اینکه تلاش فتنه‌گران نمی‌تواند خدشه‌ای به نظام مردمسالارانه دینی ایران اسلامی وارد کند، افزود: تعجب ما از این است که افرادی که سال گذشته شعار نه غزه و نه لبنان را سر می‌دادند امروز از حمایت مردم مصر سخن می‌گویند؛ مردم مصر با الهام از شعار اصیل انقلاب اسلامی توانستند به پیروزی برسند و ملت ایران در 22 بهمن با حضور باشکوه خود از مردم مصر حمایت کردند اما برخی‌ها بعد از حضور مردم یادشان آمد که روز دیگری از مردم مصر حمایت کنند که این مضحک و طنز است.
جلالی با تأکید بر اینکه موسوی و کروبی از دامن انقلاب اسلامی طرد شده هستند، گفت: مجلس شورای اسلامی خواهان اشد مجازات برای موسوی و کروبی است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی همچنین گفت: موسوی و کروبی باید بدانند که اگر امام بود چگونه با آنها برخورد می‌کرد؟ امام خمینی می‌فرمودند حفظ نظام از اهم واجبات است و امام راحل به عنصر اطاعت از رهبری تأکید داشتند اما این افراد تلاش کردند که به ایران در منظر جهانیان لطمه بزنند.
نماینده مردم شاهرود همچنین گفت: مقام معظم رهبری تمام تلاشش این بود که موسوی و کروبی به دامن انقلاب بازگردند اما این افراد با بوالهوسی خود را از دامن نظام طرد کردند.
جلالی همچنین گفت: ریشه این افراد در خودپرستی و خودبرتربینی است.