احسان رستگار مسئول پایگاه خبری شفاف وابسته به شهردار تهران در مطلبی توهین آمیز در صفحه شخصی خود به فحاشی نسبت به حامیان کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد پرداخت

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛ احسان رستگار مسئول پایگاه خبری شفاف وابسته به شهردار تهران در مطلبی توهین آمیز در صفحه شخصی خود در فیس بوک به فحاشی نسبت به حامیان کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد پرداخت در این مطلب آمده است:
ستاد احمدی نژاد در سال ٩۶
اول نفس عمیق بکشین و در آخر هم یک لیوان آب خنک
عکس فوق، مربوط به دیدار امروز مسئولان نظام و میهمانان بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللى وحدت اسلامى‌ هست
دوست ندارم کسی رو ‫#‏نقد‬ کنم که از قدرت فاصله گرفته،حتی اگه ‫#‏احمدی_نژاد‬باشه؛ کما این که از ٨٨ تا ٩٢، بدون معطلی، در ‫#‏دانشگاه_تهران‬، در ‫#‏رسانه‬ ها و در هر جا که امکانش بود، احمدی نژاد و دولتش رو نقد کردم و کم هم هزینه ندادم بابتش و صدها نفر از افراد شناخته شده چه در دانشگاه و چه در رسانه ها شاهد اون چهار سال بودن.
به هر حال معتقدم حتی الامکان وقتی طرف در مسند قدرته باید نقدش کرد چون خاصیت نقد بیشتر زمانیه که باعث ‫#‏اصلاح‬ یا ‫#‏بیداری‬ مردم بشه و بدم می آد شباهتی به ‫#‏بزدل‬ هایی داشته باشم که زمان احمدی نژاد دهنشونو بسته بودن و الان ‫#‏لگد_به_مرده‬ می زنن.
این مطلب رو هم جبرا نوشتم و بیشتر ناظر به آینده است و اصلا به سبک لگد به مرده ی بزدل های ‫#‏ابن_الوقت‬ نیست.
1 : رأی دهندگان ٨۴ و ٨٨ به آقای احمدی نژاد، هیچ ربطی به رأی دهندگان سال ٩٢ ندارن.
2 : رأی دادن به ایشون، هیچ ربطی به نحوه ی عملکرد آقای ‫#‏روحانی‬ در ۴ سال‫#‏ریاست_جمهوری‬ اش نداره.
3 : اون ها که حاضر باشن ‫#‏عضو_ارشد‬ ‫#‏ستاد‬ آقای احمدی نژاد بشن در سال ٩۶، از خود ایشون بدترن (چه از لحاظ ایمان، چه عقلا). ضمنا؛ اون ها که عضو غیر ارشد باشن، فقط عقلا مشکل دارن.
4 : کسانی که سال ٩۶ به ایشون رأی بدن، در موردشون قضاوتی مثل اون ها که از اعضای ارشد ستادشون هستن ندارم.
ممکنه شخصی صرفا ‫#‏قربت_الی_الله‬ (ولی نمی دونم چطوری و با چه منطقی) در‫#‏ستادهای_مردمی‬ و به عنوان یه عضو عادی فعالیت کنه، ولی اون ها که اعضای رده یک و دو ستاد ایشون بشن، به دلیل ساز و کار خاصی که فضای ستادهای انتخاباتی دارن و بی واسطه تجربش کردم، خیلی آدم های غیر قابل هضمی هستن برای حقیر (یا از نظر سلامت عقل یا سلامت سیاسی).
5 : پناه بر خدا! یه دسته هستن، که سال ٩۶ در ستاد آقای احمدی نژاد جمع خواهند شد؛ این ها الآن اصلا معلوم نیست که ٣ ساله دیگه چنین خبطی می خوان بکنن و به اون سمت چرخش خواهند کرد ولی اون موقع یکی از فعالیت هام، این خواهد بود که مشت این ‫#‏نون_به_نرخ_روز_خور‬ های ‫#‏حزب_باد‬ ‫#‏منافق‬ رو باز کنم.
این منافق رو به دسته ی خاصی از اعضای رده یک و دو ستاد ٩۶ احمدی نژاد اطلاق کردم؛ دقت کنید.

بعدا مفصل تر عرض خواهم کرد…(+)

"Our President, analytical news site"