بسیاری از سیاست بازان و سیاسی نویسان اصل را بر فاسد، جاسوس و منحرف بودن افراد می گذارند و در صورتی که خلافش هم ثابت شد، بار دیگر تلاش می کنند تا حرف خود را با سندسازی و جعل دلیل و برچسب تهمت اثبات کنند!

رییس مرکز ملی مطالعات جهانی شدن با بیان این که «احمدی نژادی بودن به یک افتخار جهانی تبدیل شده است»، گفت: امروز در جای جای دنیا نشانه های فراوانی از مهر و امید ملت های آزاده و مستقل دنیا نسبت به رییس جمهوری کشورمان دیده می شود.
« اسفندیار رحیم مشایی» روز یکشنبه پس از بازگشت از سفر ونزوئلا در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، افزود: این در حالی است که « احمدی نژادی بودن » از منظر غرب بویژه آمریکا و برخی افراد، جرم بزرگ و نابخشودنی به شمار می رود.

رحیم مشایی اظهارداشت: آنهایی که برای گرفتن انتقام از رییس جمهوری و دولتی که در برابر باج خواهی آنان مقاومت کرده، به طراحی و اجرای انواع توطئه های سخت افزاری و نرم افزاری از جمله بکارگیری الفاظی نظیر رانت خواری ، فساد مالی و انحراف روی آورده اند.

وی ادامه داد: این قبیل اقدامات از سوی بدخواهان در سایه ولایت فقیه و با عنایت حضور ولی عصر (عج) به عامل رسوایی و بدنامی خودشان تبدیل شده است.

رییس مرکز ملی مطالعات جهانی شدن در ادامه دشنام شنیدن برای خدمت گزاران مردم را امری طبیعی و قابل تحمل دانست و افزود: عده ای که به نام دین و ارزش ها تا پرونده سازی اخلاقی، مالی و امنیتی برای هم کیشان و هموطنان خود پیش می روند، نشانه سقوط این دسته از افراد است و این گونه بد اخلاقی ها جای تاسف دارد.

رحیم مشایی، سقوط اخلاقی بعضی مدعیان دین و ارزش ها را ناراحت کننده دانست و گفت: سوء ظن در دین ما بسیار نکوهیده و جزو گناهان کبیره است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از سیاست بازان و سیاسی نویسان اصل را بر فاسد، جاسوس و منحرف بودن افراد می گذارند و در صورتی که خلافش هم ثابت شد، بار دیگر تلاش می کنند تا حرف خود را با سندسازی و جعل دلیل و برچسب تهمت اثبات کنند!

مشاور رییس جمهوری، توضیح داد: اگر مشکل دروغگویی، سوء ظن و زیاده خواهی در میان خواص حل نشود، با احداث پالایشگاه، سد، جاده و دستاوردهای دیگر، رفاه و آسایش برای مردم میسرنخواهد شد.

رحیم مشایی تصریح کرد: رفاه واقعی زمانی حاصل می شود که سایه وحشت زای دروغگویان و پرونده سازان بالای سرهیچکس نباشد و اخلاق، انسانیت و خیرخواهی بر مناسبات در عرصه های داخلی و بین المللی حاکم باشد.

وی یادآورشد: اگر فاسدان و منحرفان در جهت رفع ظلم های خود اصلاحاتی را انجام ندهند، بدون تردید مردم آنها را از صفحه سیاست و مدیریت حذف خواهند کرد.

رحیم مشایی تاکید کرد: بر این اساس هر کس در قبال ظلم به جامعه و بویژه افراد مظلوم و بی دفاع سکوت کند از نظر مردم شریک جرم آنها محسوب می شود.