موسوی لارگانی اظهار داشت: در ۲۸ اسفند سال ۹۲ حدود ۱۶ نفر در پست‌هایی منصوب شدند که حقشان این جایگاه و ارتقا نبود و این افراد از فعالان فتنه ۸۸ بودند؛ همچنین در مقابل ۱۶ نفر از پست‌ها و مناصب سازمانی عزل شدند که هنوز پس از گذشت ۲ ماه برخی از آنها سرگردان و بیکار مانده‌اند.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» ؛ ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در بیان جزئیات جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: جلسه سه شنبه اعضای کمیسیون اقتصادی با طیب‌نیا با سؤال نمایندگان از وزیر اقتصاد سپری شد که اکثریت نمایندگان از جواب‌های وزیر قانع نشدند.
وی افزود: سؤال‌های نمایندگان حول محور افزایش نرخ‌ سود‌ و تسهیلات بانکی در چند وقت اخیر گذشت.
عضو کمیسیون اقتصادی اظهار داشت: در جلسه دیروزبا وزیر ۳ سوال از وزیر پرسیدم که سوال اولم در رابطه با وضعیت بورس و افت شاخص بورس در یکی دو ماه اخیر بود و در پاسخ به این سؤال وزیر جواب قانع کننده‌ای ارائه نکرد.
به گزارش فارس؛ موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس بیان داشت: وزیر اتفاقات چند ماه گذشته و افت شاخص‌ها را طبیعی دانست و ویژگی بورس را افت و خیز برشمرد.
وی افزود: سؤال دیگر من از وزیر اقتصاد در ماه‌های اخیر درباره چرایی انتصابات اخیر در وزارتخانه و شرکت‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد بود و اینکه چرا بعضی از این انتصابات از مراجع ذیصلاح استعلام نشده است و چرا افراد فعال در فتنه ۸۸ در برخی از پست‌های سازمانی منصوب شده‌اند.
موسوی لارگانی اظهار داشت: در ۲۸ اسفند سال ۹۲ حدود ۱۶ نفر در پست‌هایی منصوب شدند که حقشان این جایگاه و ارتقا نبود و این افراد از فعالان فتنه ۸۸ بودند.
وی گفت: در مقابل ۱۶ نفر از پست‌ها و مناصب سازمانی عزل شدند که هنوز پس از گذشت ۲ ماه برخی از آنها سرگردان و بیکار مانده‌اند.
موسوی لارگانی تصریح کرد: همچنین در این جلسه از وزیر اقتصاد و دارایی در مورد لایحه اصلاح نظام بانکی، طرح تحول اقتصادی مثل یارانه‌ها و اصلاح نظام گمرکی سوال شد که باز هم وزیر پاسخ قانع‌کننده‌ای ارائه نکرد.
وی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه نرخ سود تسهیلات در جلسه امروز چه رقمی اعلام شد، گفت: نرخ سود تسهیلان الان نسبت به گذشته اندکی کاهش یافته ولی این نرخ مشخصا توسط وزیر اقتصاد و دارایی اعلام نشد.