مبرتاج الدینی: مستند صدا و سیما درباره ماجرای عزل بنی صدر برنامه ای کاملا جهت دار و و با اغراض سیاسی بود / ثمره هاشمی: این روزها جفاکاری زیاد شده است / فروزنده: بی محلی را برای همین مواقع گذاشته اند.'

برخی اعضای هیات دولت، به بداخلاقی های اخیر مخالفان دولت علیه دکتر احمدی نژاد، بویژه مقایسه رییس جمهور با بنی صدر در برخی تریبون ها واکنش نشان دادند.
به گزارش خبرنگار شبکه ایران، حجت الاسلام میرتاج الدینی، معاون رییس جمهور در اجرای قانون اساسی، در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه ایران در این باره گفت: اینکه کسانی بخواهند رییس جمهور ولایی و مکتبی کشور را با بنی صدر مقایسه کنند، اقداماتی غیراخلاقی و نادرست است.
به گفته وی طرح این مسائل، انتخاباتی است و هر چه به موعد انتخابات نزدیکتر شویم، تخریب هایی از این دست بیشتر می شود.
میرتاج الدینی همچنین به مستند صدا و سیما درباره ماجرای عزل بنی صدر اشاره کرد و گفت: این برنامه کاملا جهت دار و و با اغراض سیاسی تهیه شده بود. ما از رسانه ملی انتظار نداشتیم بعد از صحبت های رهبری، مسائل را اینگونه مطرح کند.
در همین حال دو عضو دیگر هیات دولت نیز به اتهامات اخیر و نیز مستند پخش شده از صدا و سیما واکنش نشان دادند. ثمره هاشمی با گفتن جمله "این روزها جفاکاری زیاد است" و فروزنده با جمله "بی محلی را برای همین مواقع گذاشته اند." به هجمه های اخیر علیه دولت واکنش نشان دادند.