مقام ارشد ستاد انتخابات کشور با تشریح بخشی از اقدامات دولت برای اجرای مطلوب انتخابات ریاست جمهوری آینده اعلام کرد که تا پایان سال فرایند آموزشی مربوط به نحوه برگزاری این انتخابات به پایان می رسد.

در گرماگرم رقابت احزاب و گروههای سیاسی برای انتخابات ریاست جمهوری 92 مسئولان اجرایی این انتخابات در وزارت کشور از تدارک گسترده کارهای اجرایی مربوط به این انتخابات خبر دادند
به گزارش گروه سیاسی شبکه ایران،سید صولت مرتضوی در گزارشی بخشی از عملیات اجرایی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آینده را با خبرنگاران در میان گذاشت
مرتضوی که علاوه بر معاونت سیاسی وزیر کشور،ریاست ستاد انتخابات را عهده دار است در این گفت و گو از تشکیل و آغاز به کار ستاد انتخابات سال 92 خبر داد.
مرتضوی با اعلام این‌که ستاد انتخابات سال آینده عملا فعالیت‌ خود را آغاز کرده است،افزود : جدول زمانبندی انتخابات‌های آینده نیز به استان‌ها ابلاغ شده است.
گفتنی است که انتخابات ریاست جمهوری سال 92 قرار است طبق قانون جدید انتخابات برگزار شود که دکتر محمود احمدی نژاد به تازگی آن را ابلاغ کرد.
مرتضوی با مورد توجه قرار دادن بحث آموزش در وزارت کشور برای انتخابات‌های آینده، اظهار کرد:آموزش‌های مربوط به انتخابات‌های آینده در 15 استان تمام شده است و تا اواخر اسفندماه تمام آموزش‌ها در سطح استان در سطح ملی به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه‌ها گفت که فعالیت‌های مربوط به این انتخابات‌ها نیز در حال پیگیری است.