روزنامه صهیونیستی "جوییش پرس" با استقبال از اظهارات اخیر صادق زیباکلام، نوشت: «در حالی‌که رژیم کنونی ایران، اسرائیل را تهدید به نابودی می‌کند اما هنوز اشخاص سلیمی هستند که قدر این روابط را دانسته و آن روزها ‌را به‌خاطر می‌آورند. برای زیباکلام آرزوی سلامتی و آرزوی مودت و متحد شدن مجدد تهران و تل‌آویو را می‌کنیم.»

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما»؛  اخیرا فیلمی از حرکات عجیب و غریب صادق زیباکلام در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد این فعال اصلاح طلب دست به هرکاری می‌زند تا از روی پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا رد نشود!

این اقدام زیباکلام توجه رسانه‌های ضدانقلاب به‌ویژه رسانه‌های صهیونیستی را به خود جلب کرد و تعریف و تمجید آنها را به همراه داشت.

روزنامه صهیونیستی "جوییش پرس" با استقبال از حرکت زیباکلام، نوشت: «در حالی‌که رژیم کنونی ایران، اسرائیل را تهدید به نابودی می‌کند اما هنوز اشخاص سلیمی هستند که قدر این روابط را دانسته و آن روزها ‌را به‌خاطر می‌آورند. برای زیباکلام آرزوی سلامتی و آرزوی مودت و متحد شدن مجدد تهران و تل‌آویو را می‌کنیم.»

وی در گفتگو با مسیح علینژاد، خبرنگار شبکه انگلیسی من و تو، ضمن توجیه اقدام خود اظهار داشته است:

«ما هندی‌ها را در زمان نادرشاه قتل عام کردیم، در زمان آقامحمدخان مردم قفقاز را قتل عام کردیم. پس اول از همه باید از روی پرچم جمهوری اسلامی ایران راه برویم که در گذشته جنایت کرده است»[!](+)

فیلم این اظهارات را با حجم 2.5 مگابایت از اینجا دانلود یا ذیلاً مشاهده نمایید:

 

 

 

لينک کوتاه مطلب: https://miniurl.ir/dTw1E