چندی پیش برخی سایت ها طی‌ خبری اعلام کرد که امیر حسین موحدی از فعالان اپوزوسیون و همکار مجله اینترنتی خودنویس که توسط نیک آهنگ کوثر اداره میشود با مراجعه به دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی، فرم‌های موسوم به "توبه نامه" را پر کرده و تقاضای بازگشت به ایران کرد.

به گزارش «پايگاه خبري تحليلي رئيس جمهور ما» ؛ وی در درخواست خود به مسئولان ایرانی، اعلام آمادگی کرده که به محض ورود به ایران با حضور در سیمای جمهوری اسلامی به افشاگری علیه اپوزیسیون بپردازد.
در آن‌ مقطع این خبر به علت فقدان مدارک کافی‌ جدی گرفته نشد، اما اخیرا خود آقای موحدی با تماس با یک شبکه لوس آنجلسی ضمن ابراز برأئت از همراهی سابق خود با اپوزیسیون، از گذشته خود (همراهی با اپوزیسیون) ابراز ندامت و پشیمانی نمود و علنا اعلام کرد که تا چند روز دیگر به تهران باز میگردد.
گفتنی است که وی با انتشار یادداشتی در وبلاگ خود حمله شدید اللحنی را علیه همکار سابق خود با تیتر "آقای نیک‌ آهنگ؛ سیاه‌نمایی کافی‌است” منتشر کرده است.
موحدی در قسمتی از یادداشت خود خطاب به مدیر سایت خودنویس اینگونه مینویسد: جناب آقای کوثر شما بهتر از هر کسی‌ میدانید که هیچکدام از افرادی که به ایران باز گشته‌اند گرفتار نشده‌اند و البته که آنان که اختلاس و فساد مالی‌ و یا پرونده جنایی دارند خودشان بهتر از من و شما میدانند که باید دور ایران خط بکشند؛ من در این یاد داشت شما را به توقف سیاه نمایی در این خصوص دعوت می‌کنم و امیدوارم وقتی‌ از تهران برایتان نوشتم دیدید اشتباه میکردید؟ بیش از این شرمنده افکار عمومی‌ نباشید.